Przeglądając FORUM musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że możesz natrafić na mało estetyczne lub drastyczne treści.
Z tego też powodu przeglądanie FORUM przez dzieci powinno odbywać się w obecności osoby dorosłej.
Sokół wędrowny - KOKSIK Reda - 2026

raktojaSokół wędrowny - KOKSIK Reda - 2026
21 Jun 2026 14:45
#324026 by raktoja

Please Log in or Create an account to join the conversation.

przyroda
More
  • 11030 posts
  • Thank you received 150059
21 czerwca

Przed południem złapałam kogoś młodego (wydaje mi się, że była to dziewczyna) wyłaniającą się zza budki. Posiedziała blisko kamery i powróciła za budkę. Wyszła zza budki po kilku minutach, przeniosła się na trzepak i hop na daszek. Jeszcze przez kilka minut słychać było harmider na daszku.


Po południu kolejne młode wyszło zza budki. To chyba był chłopak. Posiedział chwilę na podeście, powrzeszczał, przeszedł na trzepak i poszybował za budkę.


Pół godziny później zobaczyłam Kaszuba buszującego po budce.
 
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.


Po kilku minutach przeniósł się na trzepak. Odleciał stamtąd o 14:14.
 
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.


 
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

 
raktojaSokół wędrowny - KOKSIK Reda - 2026
22 Jun 2026 23:13
#324051 by raktoja

Please Log in or Create an account to join the conversation.

przyroda
More
  • 11030 posts
  • Thank you received 150059
22 czerwca

Przed południem słyszałam dalekie wrzaski, a potem młode wylądowało z tyłu trzepaka. Siedziało długo - ok 40 min. i wskoczyło na daszek o 10:40.
Przed wieczorem w budce zameldował się Kaszub. Długo urzędował w niej. O 20:02 wskoczył na daszek.
 
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.


Kwadrans później pojawiła się Agra. Zajrzała do budki, posiedziała w progu kilkadziesiąt minut. O 20:53 skierowała się za budkę i odleciała.  
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.
 

Minutę po odlocie mamy na rogu trzepaka wylądowało wrzeszczące młode - chyba dziewczyna. Kolejna minuta i fruu .
 
This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.


Któreś młode było jeszcze dwukrotnie na trzepaku. O 21:31 zrobiło się pusto.
Jest 23:12 a na trzepaku siedzi Agra - i jest cicho.
Moderators: dziuniekCiuciek
Time to create page: 0.278 seconds
Powered by Kunena Forum