Maja5
Mała wszedła na podest🤩🥰🥰😍
ja też
Ja też
elik
o przepraszam, ja zgłosiłam propozycję imion
Iwona65
Z jednej strony trochę lipa, ale z drugiej fajnie masz bo rządzisz