Fajne to łódzkie gniazdo, dużo miejsca na trening skrzydeł, można się z rodzeństwem poganiać. Fajne miejsce ptaszyska wybrały i fajnie, że Veolia się zgodziła. 😍 Z tą myślą Dżulian nawet ładne imię 🤣
Na samej lampie zwykle siedzi Afrodyta, do tego tylko ona pilnuje dzieci uczące się latać. Gdynek przylatuje tylko z doskoku, rok temu też nie uczył latać. Sama jestem ciekawa, czy w tym roku będzie zabierał młode na loty bo ogólnie przykłada się lepiej niż rok temu.
Wszystko na to wskazuje. Wielkość, nieporadność w zachowaniu (chłopaki są już pewniejsi na barierce), do tego na lewej części pleców ma resztki blojdy (od paru dni). Na filmiku widać też środkową sterówkę z niezbyt widocznym wzorem, chłopaki maja wyraźniejszy ostatni paseczek.
Za rok może być Kilowat i Kilowatogodzina xD Albo Edison i Tesla, i to w jednym gnieździe, byłoby zabawnie 😅