Spis treści
Do tej pory wsparli nas:
Rok 2024
Wsparcie przekazane poprzez stronę www.peregrinus.pl za pośrednictwem serwisu Przelewy24 oraz PayPal
Pozostałe darowizny
ANNA JADCZYK, ANNA EWA WASILEWSKA, JAROSŁAW JAN BIERNACKI, LILIANA SADZIK, TERESA BUSZKO, MIROSŁAWA KRAWIEC, AGATA SZABELSKA, EVA WROTKOWSKA, SŁAWOMIR SIELICKI, LIDIA KRASIEWICZ, JANUSZ SIELICKI, LUCYNA TERESA STOŻYŃSKA, MARIOLA DUDZIAK, KRYSTYNA JULIA KNOPA, DANUTA JOLANTA BORKOWSKA, IWONA ROSA, EWA PALCZEWSKA, IWONA CYMAN, JERZY MICHALSKI, AGATA SIEMIONEK, HALINA BRZEJSZCZAK, Mieczysław Kondraciuk, MAŁGORZATA BANASZEK, AGATA GŁOGOWSKA-MIKOŁAJCZYK, MARIA KOPIENIAK, BARBARA BERENT, ROMAN SZWATRO
Dołącz do grona Sponsorów - przekaż darowiznę teraz
Rok 2023
Wsparcie przekazane poprzez stronę www.peregrinus.pl za pośrednictwem serwisu Przelewy24 oraz PayPal
Pozostałe darowizny
ANNA JADCZYK, ANNA EWA WASILEWSKA, AGATA JABŁOŃSKA, MIROSŁAWA KRAWIEC, BEATA GRACZ, LILIANA SADZIK, EVA WROTKOWSKA, HALINA BRZEJSZCZAK, KRYSTYNA JULIA KNOPA, AGATA SZABELSKA, TERESA BUSZKO, MARIA KOPIENIAK, BARBARA KŁOSOWSKA, Sławomir Sielicki, Jakub Pawlak, Mieczysław Kondraciuk, ANDRZEJ MADEJ, BARBARA BERENT, EWA KOWALCZYK, DANUTA I CZESŁAW WALUŚ, EWA SZATAN, JANUSZ MILEWSKI, HANNA JADWIGA ŻELICHOWSKA, MARIOLA KONICKA, STANISŁAWA FELIKSA ROBÓTKA, ANNA IZABELA DWOJAK, LUCYNA TERESA STOŻYŃSKA, TOMASZ LITWINIENKO, PAWEŁ SYLWESTER RYMAROWICZ, SŁAWOMIR SULARZ, ROBERT ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI, JANUSZ SIELICKI, MIROSŁAWA KUNIKOWSKA, JOANNA FUDALI-SACZUK
JAKUB PAWLAK, HALINA BRZEJSZCZAK, JOLANTA SARATOWICZ, LILIANA SADZIK, MIROSŁAWA KRAWIEC, MARIOLA DUDZIAK, ANNA MISIUKIEWICZ-ZIELONKA, LUIZA CIERPIOŁ, LUCYNA STOŻYŃSKA, EWA PALCZEWSKA, MARTA DRELA, ELZBIETA KRZYKOWSKA, ANNA JADCZYK
Rok 2022
ANNA JADCZYK, EVA WROTKOWSKA, HALINA BRZEJSZCZAK, ANNA EWA WASILEWSKA, MIROSŁAWA KRAWIEC, URSZULA MARIA SRZEDNICKA, ARKADIUSZ BRDYŚ, LILIANA SADZIK, MATEUSZ MAREK CISOSKI, BARBARA BERENT, MARIA KOPIENIAK, EWA SZATAN, JACEK JAWORSKI, WALENTYNA RAKIEL-CZARNECKA, AGNIESZKA SOSNOWSKA, PAWEŁ KARPIŃSKI, PATRYK HOŁUB, TERESA BUSZKO, KATARZYNA CZERNIECKA, AGNIESZKA BRZEZIŃSKA, MAREK OLESIŃSKI, WALDEMAR LEJB, IWONA CYMAN, MARIOLA KONICKA, KRYSTYNA JULIA KNOPA, FUNDACJA FEMINI POZNAŃ, AGATA SIEMIONEK, BEATA GRACZ, DARIA PODOBAJEW, ANNA MARIA SADOWSKA
Jadwiga Sawłan, Stanislawa Robotka
Rok 2021
Daria Podobajew, ANNA JADCZYK, SŁAWOMIR SIELICKI, ANNA EWA WASILEWSKA, JACEK JAWORSKI, MIROSŁAWA KRAWIEC, URSZULA MARIA SRZEDNICKA, BARBARA BERENT, MICHAŁ DEJEWSKI, ŁUKASZ LEMIERSKI, SYLWIA CHAMERA, KATARZYNA RUBAJ, AGNIESZKA JAGODZIK, IWONA CYMAN, MAGDALENA ANIOŁ-MIREK, KRYSTYNA JULIA KNOPA, BARBARA KŁOSOWSKA, HALINA BRZEJSZCZAK, JOANNA FUDALI-SACZUK, AGNIESZKA JAGODZ, PIOTR JARZĄ, KAROL SIELSKI, ROMAN ANDRZEJ DZIABOSZ, JOANNA KOSMALA, JERZY MICHALSKI, WŁODZIMIERZ GULIŃSKI, BEATA GRACZ, AGNIESZKA BRZEZIŃSKA, TYMOTEUSZ WISNIEWSKI, KRYSTYNA KOSMALSKA, ELŻBIETA LESNER, MICHAEL I CHRISTINE RADOMSKY, AGATA KOTUŁA, JANUSZ MILEWSKI, MARIA KOPIENIAK, EWA SZATAN, ANNA NIEWIŃSKA, DANUTA WALUŚ, ARKADIUSZ BRDYŚ, TOMASZ JANKA, KRZYSZTOF ADAM MAZUR, SŁAWOMIR SULARZ, DFO, KRYSTYNA J. KNOPA, WALDEMAR LEJB, MARIOLA KONICKA, TERESA BUSZKO, KRYSTYNA KNOPA, KRYSTYNA GÓRSKA, ANNA MARIA SADOWSKA
Wsparcie cykliczne
Anna Jadczyk, Anna Ewa Wasilewska, Jacek Jaworski, Mirosława Krawiec, Urszula Maria Srzednicka, Eva Wrotkowska
Wsparcie monitoringu PKiN
Arkadiusz Brdyś, ROBERT ŻMUDA
Rok 2020
Barbara Maria Trojnar, Danuta J. Borkowska, Stanisław Mosiej, Katarzyna Mosiej, Magdalena Patro, Daria Podobajew, Iwona Cyman, Ewa Rosiak Zięba, Tatiana Bełtowska, Ryszard Zygmunt i Stanisława Błaszczak, Krystyna J. Knopa, Katarzyna Olszewska-Gorzeń, Maria Marciniak, Beata Barbara Gracz, Łukasz Grzenkowski, Grzegorz Fiedor, Rafał Kruk, Sylwia Chamera, Mariusz Jakubiec, Waldemar Lejb, Krzyztof Zadurski, Agnieszka Maria Janka, SŁAWOMIR SIELICKI, EVA WROTKOWSKA, ANNA MARIA SADOWSKA, DOROTA SZAFER KWASIK, Elżbieta Krzymowska, Anna Mikulska, Anna Niewińska, Katarzyna Rubaj, Anna Kaduk, Alicja Rogowska, Robert Topolski, Elżbieta Krzykowska, Roman Chudy, Maria Sierant, Halina Brzejszczak, Justyna Marciniak, Teresa Buszko, Jadwiga Sawłan, Szewczyk Rafał, Barbara Siatkowska, Ewa Lisowska, Liliana Ewa Sadzik, Janina Wanda Miemiec, Jolanta Frankowicz, Ewa Szatan, Rafał Stanisław Kupiec, Maria Joanna Gleixner, Krzysztof Nadrowski, Mieczysław Kondraciuk, Barbara Kasperska, Małgorzata Maria Lenz, Leszek Mysłowski, Ewa Palczewska, Katarzyna Beata Wiśniewska, Waldemar Olcho-Bauza,Wiesław Durniat, Ewa Kowalczyk, Krzysztof Zajączkowski, Iwona Rosa, Małgorzata Maria Telewska, Elżbieta Antonina Grzanka, Maria Kruszyńska, Sylwia Iwona Sałgut, Teresa Piotrowicz.
Wsparcie cykliczne
Anna Jadczyk, Anna Ewa Wasilewska, Jacek Jaworski, Mirosława Krawiec, Urszula Maria Srzednicka, Arkadiusz Brdyś.
Wsparcie monitoringu PKiN
Arkadiusz Brdyś, Maria Szporko, Tomasz Prusik, Małgorzata Kierepa, Krystyna J. Knopa, Jerzy Michalski, Karol Sielski.
Rok 2019
ADAM FURICH, ADAM KOJTYCH, ADAM WOŁEK, ADRIANA OSTROWSKA, AGATA CYBULSKA, AGATA WÓJCIK, AGNIESZKA KOŻUCHOWSKA, AGNIESZKA KUNKIEWICZ, ALBINA KRÓL, ALEKSANDER ZARĘBSKI, ALEKSANDRA HOŁYSZ, ALEKSANDRA OŚRÓDKA, ALEKSANDRA RAJS, ALICJA KOLAŃSKA, ALICJA KOWALEWSKA, ALICJA MRUGAŁA, ALICJA ROGOWSKA, ANDRZEJ BOJARZYNIEC, ANDRZEJ FILIPEK, ANDRZEJ LENART, ANDRZEJ URBAŚ, ANNA J., ANNA JADCZYK, ANNA KARWATKA, ANNA MICHALEWSKA, ANNA ZAJAC, ANNA ZARANKIEWICZ, ANNA ZIĘBA, ANTONI BAUER, ARLETA ULANIUK, ARTUR SEMSCH, BARTŁOMIEJ PROKOP, BEATA CZMYR, BEATA GRACZ, BEATA GRONERT, BERNARDETA NAKIELSKA, BOGDAN CIENIUCH, BOGDAN KOZŁÓW, BOŻENA ŁOPACIŃSKA, CYPRIAN STROSCHEIN, CZESLAW NIEMEN, CZESŁAW BUBIENKO, DAMIAN ZIELIŃSKI, DANIEL ŚWIDNICKI, DANUTA KRAWIECKA, DARIA TRENDEL, DARIUSZ ŁĄCZYŃSKI, DARIUSZ SAŁGUT, DOROTA JODKOWSKA, DOROTA KRYSZKOWSKA ZACISZAŃSKA, DOROTA SZUMILAS, E. WROTKOWSKA, EDYTA KOT, ELŻBIETA ERYKA MIELNICZEK, ELŻBIETA JACHACZ, ELŻBIETA KRZYMOWSKA, ELŻBIETA STENGERT, ELŻBIETA WRÓBEL, ELŻBIETA ŻURAWSKA, EMILIA KURCZ, EWA DUDEK, EWA MAKALOWSKA, EWA NIERZWICKA, EWA POP, EWA POSPIESZNA, EWA PTAK, GOSIA X, GRAŻYNA SZKUDLIŃSKA, GRZEGORZ CIESZKOWSKI, GRZEGORZ KALETA, GRZEGORZ MICHALAK, GRZEGORZ NADZIEJA, GRZEGORZ SZYMAŃSKI, GRZEGORZ WAGON, GRZEGORZ WAWOK, GRZEGORZ WROBEL, GRZESIEK NADZIEJA, HALINA BRZEJSZCZAK, HENRYK KRZYWDA, IRENA MROCZKOWSKA, IRENEUSZ BINIASZEWSKI, IRENEUSZ GALEWSKI, IWONA RUSAK, JACEK BOŚKA, JACEK BOŚKA, JACEK GUTOWSKI, JACEK JAWORSKI, JACEK KRYST, JACEK OLEJNIK, JADWIGA SAWŁAN, JADWIGA WOŹNIAK, JANINA KAJETAŃCZYK, JANINA PIEPER, JANUSZ SZYMAŃSKI, JAROSŁAW BUTKIEWICZ, JAROSŁAW JASKMANICKI, JAROSŁAW KAMIL BOROWSKI, JERZY FLORKÓW, JOANNA BOGUSZEWSKA, JOANNA CIEPIELEWSKA, JOANNA FUDALI-SACZUK, JOANNA KAPERA, JOANNA KOWALCZYK, JOANNA-TEKLA JUNAK, JOLANTA SZULHANIUK, JOLANTA TOŚ, JOLANTA TYMIŃSKA-GÓRALCZYK, JÓZEF PROCHOTA, JUSTYNA JAKUBCZYK, JUSTYNA PIERZCHAŁA, KAMILA JAROS, KAMILA KRAKOWSKA, KAMILA LEMIESZEK, KAROLINA KIERZEK, KAROLINA SIWICKA, KAROLINA TRYKA, KATARZYNA BŁOŃSKA, KATARZYNA FIAŁEK, KATARZYNA GĘBALA, KATARZYNA JANKOWSKA, KATARZYNA JAVAHERI-SZPAK, KATARZYNA JEDUT, KATARZYNA JUSYN, KATARZYNA OWCZAREK, KATARZYNA RUBAJ, KATARZYNA SZCZĘŚNIAK, KATARZYNA SZYMAŃSKA, KINGA KOBUS, KONRAD WRZEŚNIEWSKI, KRYSTYNA KNOPA, KRYSTYNA ROMAŃSKA, KRYSTYNA ZBICIAK, KRZYSZTOF BĄK, KRZYSZTOF DOBOSZ, KRZYSZTOF KOZIOŁ, KRZYSZTOF SEREDA, KRZYSZTOF ZDOBYLAK, KRZYSZTOF ŻYŻNIEWSKI, LENA MATUSZAK, LESZEK ZAREMBA, ŁUKASZ PAPKE, ŁUKASZ SIDELNIK, MACIEJ JENDRYCZKA, MACIEJ PIETRAS, MAGDA SZ., MAGDALENA GLICE, MAGDALENA KAARCZEWSKA, MAGDALENA PATRO, MAGDALENA ZAPAŚNIK, MAGDALRNA ROSA, MAJA SALEWICZ, MALGORZATA LAMPKA, MALGORZATA MARCZAK, MALWINA ROJEK, MAŁGORZATA BANASIK, MAŁGORZATA CHOLEWIŃSKA, MAŁGORZATA DUSZYŃSKA, MAŁGORZATA DZIEKANOWSKA, MAŁGORZATA JERCZYŃSKA, MAŁGORZATA KOWALIŃSKA, MAŁGORZATA MARIA POPŁAWSKA, MAŁGORZATA MAZIKIEWICZ, MAŁGORZATA SADOWSKA, MAREK RASAŁA, MARIA IGNATOWSKA, MARIA MARCINIAK, MARIA SOSNOWSKA-MACH, MARIA STOCHMIAŁ, MARIANNA KRUSZYŃSKA, MARIUSZ PRANDOTA, MARLENA SŁOMKA, MARTA TOBOTA, MARTYNA JAKIMOWICZ, MARZANNA LIDIA JASTRZĘBSKA, MARZENA GŁĄB, MARZENA JASZCZAK, MATEUSZ CABAN, MICHAL BARANSKI, MIECZYSŁAW PASTUSZAK, MIRMIŁ BIELECKI, MIROSŁAW KAPROŃ, MIROSŁAW KRZEMIŃSKI, MIROSŁAWA KUNIKOWSKA, MONIKA KOWALCZYK, MONIKA MALINOWSKA, MONIKA NIEGRZYBOWSKA, OLKA MAZUR, PATRYCJA SZŁUNS, PAULINA GĄSIOROWSKA, PAULINA GOŁĘBIEWSKA, PAULINA HILLA-WSZOŁEK, PAWEŁ HANCZARYK, PAWEŁ M., PAWEŁ MAJEWSKI, PAWEŁ NIEWIADOMSKI, PAWEŁ OLSZEWSKI, PAWEŁ PSARSKI, PAWEŁ S. RYMAROWICZ, PIOTR CWIKLINSKI, PIOTR KAWIŃSKI, PIOTR POCHWATKA, PIOTR RYBICKI, PIOTR SIKORSKI, PRZEMYSŁAW ZAJĄC, RAFAŁ BALAS, RAFAŁ KRUK, RAFAŁ PONIEWAŻ, RAFAŁ ZĄBEK, ROBERT MARCINKIEWICZ, ROBERT ŻUK, SIEGFRIED PIONTEK, SŁAWOMIR GONET, SŁAWOMIR RYŃ, SŁAWOMIR SKORZYCKI, SŁAWOMIR SULARZ, STANISŁAW HRONOWSKI, SVITLANA MYKHAILOVA, SYLWIA SIECZKO, SYLWIA STANIEC, TADEUSZ TRYBUS, TOMASZ JANKA, TOMASZ KACZMAREK, TOMASZ KRUSZEWSKI, TOMASZ SUROWIEC, URSZULA SRZEDNICKA, W HW, WALDEMAR LEJB, WIESŁAW SOLECKI, WIESŁAWA BIENIEK, WIESŁAWA LICHOTA, WŁADYSŁAW WIECZOREK, WŁODZIMIERZ SAMULSKI, WOJCIECH JĘDRZEJEWSKI, WOJCIECH LEWANDOWSKI
Wsparcie cykliczne
ANNA EWA WASILEWSKA, MIROSŁAWA KRAWIEC, URSZULA MARIA SPRZEDNICKA
Wsparcie monitoringu PKiN
ANDRZEJ PAŁGAN, ANNA EWA WASILEWSKA, ANNA KADUK, ARKADIUSZ BRDYŚ, B. FINGERHOLC, BARBARA MICHALSKA, E. KRZYMKOWSKA, E. POSPIESZNA, ELŻBIETA ĆWIKLIŃSKA, EWA BRAWATA, EWA i CEZARY GALCZYŃSCY, EWA KOWALCZYK, H. BRZEJSZCZAK, HANNA J.ŻELICHOWSKA, IWONA ROSA, JADWIGA SAWŁAN, JANINA WANDA MIEMIEC, JERZY JUNAK, JERZY MICHALSKI, JOANNA JUNAK, JOANNA KUFEL, KATARZYNA RUBAJ, KRYSTYNA ŁOZOWSKA, LESZEK MYSŁOWSKI, M. KRAWIEC, MAŁGORZATA MARCINIAK, MARIA KRUSZYŃSKA, MIROSŁAWA KRAWIEC, STANISŁAW MAZIARKA, T. PRUSIK, TERESA BUSZKO, TERESA MARKOWSKA, TERESA PIOTROWICZ, URSZULA M. SRZEDNICKA, WALDEMAR OLCHO-BAUZA, WŁODZIMIERZ SOKOŁOWSKI, ANKA POTWORNICKA, MIECZYSŁAW KONDRACIUK, LILIANA SADZIK, RYSZARD ILNICKI
Rok 2018
Rok 2017
Ewa Miszke
Rok 2016
Adrian Olczyk, Barbara Maria Hejman, Maciej Cyranka, Maciej Zengel, Rohde Stephan
Miejska Enegetyka Cieplna sp. z o.o. Koszalin, PGE Gdańsk, Fundacja Orlen-Dar Serca Płock
Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
Rok 2012
Renata Otto-Pietrak, Małgorzata Bruzda - Klyszcz, Jerzy Drob, Szymon Kozubski, Anna Maligranda, Janusz Sielicki, Tadeusz Zdankiewicz
Rok 2011
Rok 2010
ROK 2009
Sławomir Jóźwiak, Mieczysław Sadowski, Franciszek Murza, Gospodarstwo Rolne Gierzwałd, Bogdan Kamiński, Małgorzata Czeladzka
Darowizna na monitoring we Włocławku
Janusz Cysewski, Joanna i Robert Jackowscy, Mieczysław Kondraciuk, Ewa Sambor, Maria Wiśniewska, Ewa Sambor, Henryk Pszczoła, Anna Zarankiewicz, Teresa Feliszek, Maria Wiśniewska
Członkowie wspierający
Andrzej Romanowski, Jerzy Klatte, Jacek Pawlikowski, Bogdań Kamiński, Mieczysław Kondraciuk, Antoni Juszczyk
Nawiązki Sądowe
8 wyroków
ROK 2008
Robert Maciejczyk
Członkowie wspierający
Jerzy Cieśla, Dorota Wiatr
Nawiązki Sądowe
2 wyroki
ROK 2007
Robert Żmuda-Trzebiatowski, Hubert Sielicki, Magdalena Malinowska, Hubert Kacprzyk
Sponsorami "Peregrine Conference", która odbyła się w Piotrowie koło Poznania w dniach 19-23 września 2007 roku byli:
oraz
ROK 2006
Falconarius
Włocławek
Robert Żmuda-Trzebiatowski
Warszawa
Grzegorz Dzik
Warszawa
Fundacja EkoFundusz
ul. Bracka 4
00-502 Warszawa
tel. +48 22 621 27 04
fax. +48 22 629 51 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BSO - Cukrownia Glinojeck S.A.
06-450 Glinojeck
tel. +48 23 674 06 63
fax +48 23 674 06 65
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EC Wybrzeże - Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.
ul. Swojska 9
80-867 Gdańsk
tel. +48 58 347 42 00
fax +48 58 347 42 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ROK 2005
M. Szczepankowski, Agnieszka Wyrwa
Fundacja EkoFundusz
ul. Bracka 4
00-502 Warszawa
tel. +48 22 621 27 04
fax. +48 22 629 51 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bank Ochrony Środowiska Oddział we Włocławku
ul. T.Kościuszki 15
87-800 Włocławek
tel. +48 54 230 34 64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ROK 2004
ANWIL SA
ul. Toruńska 222
87-805 Włocławek
tel. +48 54 236-30-91
fax +48 54 236-97-86
www.anwil.com.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna
ul. Jana Pawła II 12 A
Nowa Wieś k/Włocławka
87-853 Kruszyn
ROK 2003
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Włocławku
Al. Chopina 6 B
87-800 Włocławek
tel. +48 54 231 36 31
Bank Ochrony Środowiska Oddział we Włocławku
ul. T.Kościuszki 15
87-800 Włocławek
tel. +48 54 230 34 64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A&S Security Products Poland Cyfrowe systemy CCTV
ul. Fredry 14-16
87-800 Włocławek
tel. +48 54 412 12 12
Samba-AnaCom sp. z o.o.
ul. Polna 101
87-800 Włocławek
tel. +48 54 232 40 14
fax. +48 54 412 28 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polkomtel S.A.
Plus GSM - Polska Telefonia Komórkowa
Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa