niza
Niestety, ale chyba trzeba powoli traktować ją jako "nieobcą". Z każdym dniem maleją szanse na powrót Helgi, właściwie po tylu dniach to już nierealne. Smutek pozostanie na długo, ale niestety takie są realia. Trzeba to zaakceptować. Ta dziewiątka jest naprawdę piękna, zgadzam się z Kyszą, jeżeli już tak się stało to lepiej żeby została już tutaj najlepiej na lata.
Gawi
Nawet, gdyby była odpowiedzialna za wyeliminowanie Helgi?
Mariolaa
Młoda jest piękna. Trzeba zaakceptować, smutno jednak, że nie ma Helgi, pierwsza Dama w Wałbrzychu, tak dzielnie sobie radziła, mam nadzieję, że może poleciała na "wakacje". Ech,,,,,
Szansa na zobaczenie Helgi spadła praktycznie do zera 😢 no cóż ...trzeba zaakceptować to , czego zmienić już nie można ... więc - Witaj w Wałbrzychu mała i zostań tu na dłużej 🥰 ......najlepiej zakotwicz tu na naście lat ,jak twoja babcia we Włocławku ....
JS
tak, jak w pozostałych gniazdach - nie wróci Helga (a może kiedyś, jak Cieplik) - Amon, Zjawa, Krzysia, Zośka i Helga :( :( :(