Display: All
Witam wszystkich z Helgą w budce
Dzień dobry. Leżakowanie w progu, bodajże to Atos o ile dobrze widziałam wcześniej obrączkę.
młode w budce
Portos na kracie wysyła głosne komunikaty, niestety nie rozumiem 😏
Baron w budce nad gnatem
Dzień dobry. Któryś z chłopaków plackuje w progu przysypiając.
Baron przytargał przekąskę ale w budce pusto. Schował do kącika, niech dzieci wiedzą, że w domu micha zawsze pełna 😊
Helga na kracie
elik
obecnie Portos
Portos jakiś czas temu przegonił odpoczywającą sobie Helgę (łobuz jeden 😜), teraz rozgląda się na kracie
niza
A tak w ogóle to nasi chłopcy kończą dzisiaj dwa miesiące 🎉
Dzień dobry. Portos urzęduje w budce.
Baron na chacie
Helka dołkuje, przekłada kamyki, robi porządki :)