Display: All
dziś na żadnym podglądzie nie widziałam młodych, jedynie w Dolinie przez dłuższy czas słychach było żebracze nawoływanie dwójki młodych
Portos bawi się objadem.
Któryś młodziak zawitał na chwilę o 18.24, ale nie udało mi się odczytać obrączki i go zidentyfikować.
elik
to był Portos
A który to z sokołów wyleguje się w budce o tej porze 😊 Helga 😀
muriel
Helga dalej w budce, a Baron na kracie. Leniwa sobota :)
Helga na podeście
jur
jur
grzegorz611, kto usunął Twój wpis z boksika, ten wczorajszy o gniazdach ???,
niza
Wspaniała wiadomość 😍
tiga8
Widać że gniazda są zakładane nie tylko tam gdzie nie ma sokołów ,ale i tam gdzie są ,tylko żeby chciały zająć gniazda które są dla nich montowane.
Helga siedzi
Lizka
i śpi
Baron na kracie
Helga w budce 😊
Witam. Nie było mnie trochę, mam pytanie, kiedy byli ostatni raz widziani nasi chłopcy? Z tego co widziałam na forum, ostatni wpis z nimi jest z 14 lipca. Czy ktoś po tym czasie ich widział na wizji?
elik
ja nie spotkałam
Baron w budce
Helga na podeście
Helga obecna
Antonówka
Poszłaaaa. A jakie piękne sokole piórko przemknęło na wizji 😊
Antonówka
Z wypluwką walczy.
Helga na kracie
Helga
More