Display: All
Toruń sokół na trzepaku 😊 brawo i podziękowania dla operatora kamerki 👍👏
Kos
Kos
Samica po spotkaniu
Torka nocuje na dachu.
Baron na urlop się wybrał, do Torunia już doleciał😵‍💫
Yvone
Juz wrócił do domu
Torek na daszku, samica w budce
Kos
Kos
Dzień dobry
Orbita poczuła wiatr w skrzydłach i narazie nie wraca do domu.
Wczoraj zwiedzała Włocławek
Na nocleg wróciła w ok.Płocka

Natomiast Edzia ,ta woli dawać koncert na kominie 😂
Witam! W budce pani domu na starych śmieciach. Dosłownie i w przenośni ;)
Lizka
Próbuje robić porządki w gnieździe, ale trochę jej nie wychodzi :) Uwagę poświęca ścianom (no są ufajdane, to fakt), lecz należałoby zacząć od podłogi (pobojowisko)... Dołkowanie wśród tylu "gadżetów" to też nie lada wyzwanie :)
Kos
Kos
Niedawno Tradycja odwiedziła Toruń ,dzisiaj Orbita odwiedziła Orlen 😁
Orbita na daszku
Torka na daszku
Torek na wizji
Freja 8EC walczy z obieraniem kości na daszku budki
Orbita na daszku budki
krzyś
No i skoczyła na kamerkę
Torka w budce
Młoda na daszku, Orbita
elik
teraz chyba Freja na daszku (widać jedynie skraj)
elik
wskoczyła na kamerę i możemy podziwiać jedynie panoramę
Rezydent na barierce podestu. Wcześniej próbował zadołkować w tym swoim kościano-pierzastym bardaczku, ale nogi mu się plątały między sucharami... ;)
More