Włączyłam podgląd i patrzę siedzi sokół na barierce, tym razem przodem do kamerki i nietrudno jest rozpoznać że to Nila 😊🌞, Rano miałam wątpliwości bo sokół był mniejszy i siedział tyłem do kamerki, możliwe że był to samiec 😊
Witam. Oglądałam relacje z wczorajszego sokolenia w W-wie. Hektor to nasz sokół ,z roku 2021 ten z uszkodzonym skrzydłem. Odleciał chyba razem z Cydrykiem.Hektora znaleziono zabiedzonego w Gdańsku skąd trafił do Azylu a później do Cata, który tak wspaniale się nim opiekuje. Wielkie dzięki dla Cata.