Display: All
Baron w budce
1 View
1
Baron w budce 😊
1 View
1
Prośba do FF z Wałbrzycha.Trzeba by sprawdzić teren przy kominie , brak samicy nie jest normalny ,ostatni raz było spotkanie z Baronem 5 października. Teraz samiec sam przylatuje i sam poluje na drobnicę.
1 View
1
tiga8
Skoro nie ma samicy ,musi sam się starać o przeżycie.
jur
jur
Jak to poluje ? Przecież podobno nie umiał polować, żerując tylko na łupach samicy. Tak pisali, czytałem też wpisy na Forum 😁
Sokół na podeście 😊
1 View
1
elik
Baron, obecnie w budce
Baron od 17:16
1 View
1
Kos
Kos
A 9CW nadal brak 🥺
elik
właśnie miałam pisać :)
Kos
Kos
Dzień dobry
Zaczynam martwić się o samiczkę
Nie pokazała się wczoraj i przedwczoraj ,dzisiaj narazie też tylko Baron na wizji
Chyba ,że coś przeoczyłam.
Widział ją może ktoś?
1 View
1
Iwona65
Niepokojące. Tak nagle by zmieniła zwyczaje? Z łupami przylatywała, posiedzieć też lubiała i zalecieć kilka razy dziennie czasami
elik
zaglądam, nie spotkałam jej
o 16,24 było spotkanie w budce
1 View
1
Kos
Kos
Rano też było
Iwona65
Wciąż siedzą. Ona na podeście, on w gnieździe
Tom
Tom
W Orange jest pierwsze pisklę
1 View
1
Baron w budce
1 View
1
samica pożywia się reszta po kolacji
Tak dla porządku - to imię Daisy nie jest zajęte 😜jest zajęte imię Diasy i zgodnie z regulaminem , skoro w spisie imion zwycięskich imię Daisy nie występuje ,to nie ma przeszkód ,aby je nadać Nowej 😜😜😎,(imię istnieje mentalnie ,ale formalnie - nie ) I naprawdę nie mogę po dzisiejszy dzien zrozumieć, jak można nie poprawić OCZYWISTEJ literowki w historycznym imieniu?????? Nie, bo... nie
grzegorz611
Wyłapałem, wyłapałem, mój wpis też z przymrużeniem oka 😊
Wiem ,wiem 🤪to tylko moje przekomarzanie się z "porządkiem " Grzegorz611 nie wyłapałeś mojej ironii ???🤪
grzegorz611
Tak dla porządku to imię Daisy nadał Pec Wałbrzych i tu jest ono zajęte, co w swoich archiwach ma Nasze Stowarzyszenie to inna para kaloszy 😜
Kos
Kos
Wiem Gawi, ale tak mi się skojarzyło
Młoda jest z Inowrocławia ,jest podoba do Inki a Basiula często pisze piękna to wyszła ,,piękna Inez " 😁
grzegorz611
Gawi nie do końca tak było, imię Kozak to mój pomysł, Żarko to pomysł Terki, Daisy to z automatu wiadomo dlaczego, Gospocha to chyba z pecu wyszło 😜. Nowa oczywiście dostanie od Nas imię, szkoda że zajęte imię Daisy bo takie by dostała, miejscowi coś wymyślą.
Gawi
Oni to tak robią wśród swoich, skrycie, jak 2021 . O imionach młodych dowiedzieliśmy się już po fakcie
Basiula
Siedzi piękna teraz na podeście 😊
Gawi
PEC Wałbrzych pisze że bezimienna, pewnie jak zwykle sami ogłoszą konkurs
Kos
Kos
Piękna Inez 😉
Cześć, dawno mnie tu nie było. Widzę,że pojawiła się nowa samica u Barona,a co z Helgą, przylatuje też do gniazda?
W wersji optymistycznej - tak , a znając życie doszło do eliminacji , cokolwiek to znaczy ....😢
Menia
Czyli tamta ją po prostu wyrzuciła z gniazda ? :p
elik
Helgi nie ma
samica na łupie
czyżby Baron odzyskał dla siebie budkę ? siedzi już kilka godzin, wyluzowany i nie obserwuje nieba. Może samica się wyniosła ?
Kos
Kos
Niby dlaczego miałaby się wynieść ?
Odwiedziła budkę wcześnie rano .
Baron w budce
Witam! Waćpan u wrót ;)
More