Display: All
Dzień dobry. Ostatnio często zmuszona jestem do korzystania ze smartfona. Czasem wstawiam też z niego posty. I tu mam problem ze wstawianiem zdjęć - wchodzą dopiero za drugim podejściem, a wcześniej wpisany tekst znika. Zrobiłam test na spokojnie i opisałam mój problem http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/cwicz-swoje-umiejetnosci/29149-cwiczenie-czyni-mistrza?start=50#298797 .  Czy inni też się z tym spotkali ?
142 Views
142
Inspe
Ja mam inny problem w Gdynii,  cam2 od momentu pokazania się okna pogodowego na ekranie ,  nie działa u mnie obraz z kamerki zewnętrznej
Inspe
Raktoja,Tak.  Ze smarfona wklejam zdjęcia pod tekstem, trzeba po napisaniu tekstu zrobić jeden skok linijki w dół, następnie nie korzystać z zakładki " wstaw do wiadomości " tylko stojąc w miejscu pikającego  kursora linijkę niżej nacisnąć " wstaw",  pojawi się zaszyfrowany napis  z języka HTML obrazujący wklejane zdjęcie,  i wówczas trzeba dopiero nacisnąć " WPROWADŹ". Spróbuj.🐾🍀
raktoja
Dziękuję za info. Z komórki korzystam głównie w środkach komunikacji miejskiej i trafianie w klawisze, ikonki itp sprawia mi kłopot. Pozostanę raczej przy sposobie na dwie raty. Tylko opis wstawię dopiero za drugim razem
Antonówka
Ja miewam nieco inny problem. Bywało, że nie mogłam w ogóle wstawić posta z poziomu telefonu. Ani tekstowego, ani z załącznikami foto. Pojawiał się błąd o braku możliwości publikacji (nie pamiętam, jak dokładnie brzmiał). Ostatnio nie próbowałam nic wrzucać w ten sposób, więc nie wiem, jak to aktualnie wygląda.
www.peregrinus.pl
Nasza praca to także wydatki

Pieniądze na obsługę, utrzymanie i rozwój naszej strony internetowej pochodzą tylko i wyłącznie od Darczyńców i Sponsorów

Razem możemy więcej - przekaż darowiznę teraz 😊👍

 1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
120 Views
120
1 Bookmark
1
1 Repost
1
Dziś rekordowa frekwencja 141/1028 😁 👏🏻
108 Views
108
Dobry wieczór 😉

Sezon lęgowy już rusza na dobre więc mamy prośbę o przypomnienie sobie regulaminu forum.
Wiem, że wszyscy jako tako go znamy, ale wiecie, odświeżyć nie zaszkodzi. 

VI. FORUM - Zasady dokumentowania i wstawiania postów
https://www.peregrinus.pl/pl/regulamin/regulamin-forum-systemu-wiadomosci-prywatnych-oraz-shoutbox
130 Views
130
Mam pytanie techniczne , dlaczego w rubryce co o tym sądzisz wpisy nasze wyświetlają się na niebieskim tle ?
134 Views
134
Skrzydlata Ferajna z FB przyciąga do siebie dzieci ogłaszając dla nich konkursy plastyczno -edukacyjne o sowach.
Może zagłosujecie, aby pomóc wybrać najpiękniejszą pracę:
https://www.facebook.com/share/p/TMePHaR3FaZSGs6Z/
124 Views
124
121 Views
121
jur
jur
W Dzień Kobiet  FalcoFankom życzę wszystkiego najlepszego,  wiele uśmiechów na codzień, sukcesów w pracy,  zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń 🥰
114 Views
114
Grupa FalcoFani zaprasza na obserwację warszawskiej pary sokołów wędrownych gniazdujących na PKIN-e.
Spotykamy się jak zwykle przy ul. E. Plater 47 ok godz.12:00, 9 marca
Luneta SWAROVSKI ATM 80 HD również tradycyjnie będzie do dyspozycji obserwatorów.
Spotkanie poprowadzi FF tiga
118 Views
118
Hej, gdzie znajdę tabelę ze zniesienami? Coś się nie mogę ogarnąć i jej znaleźć. Chyba, że jeszcze jej nie ma? Będę wdzięczna za oświecenie mnie.
114 Views
114
elik
wchodzisz w Falco peregrinus - gniazda WebCam w Polsce, i na dole strony
niza
Faktycznie, dzięki wielkie, nie wiem dlaczego nie mogłam znaleźć.
https://www.facebook.com/share/p/KurNjS41PLcgkXhV/

(tłumacz Google ) 🌍🦅 Ekscytujące wieści dla entuzjastów sokolnictwa na całym świecie! 📰🖥️

 Z radością ogłaszamy, że magazyn Międzynarodowego Stowarzyszenia Sokolnictwa (IAF) jest już dostępny online do pobrania! 🎉📲

 Od dziesięcioleci magazyn IAF jest źródłem wiedzy i inspiracji dla sokolników na całym świecie, dostarczając cennych spostrzeżeń, urzekających historii i nowatorskich badań w dziedzinie sokolnictwa.
102 Views
102
Inspe
Inspe
Cały tekst przetłumaczony niestety nie mieści się z powodu ograniczenia liczby znaków.
Kochani! Proszę  pomóżcie odnaleźć zaginionego kruka.
Ma nadajnik przyczepiony na ogonie, ale utracono z nim kontakt. Właścicielka prosi o udostępnienie postu. Jest zrozpaczona. 
https://www.facebook.com/share/p/z4MouBMP95uu43pz/https://www.facebook.com/share/p/z4MouBMP95uu43pz/
97 Views
97
Witajcie, tabelę zniesień będę starać się uzupełniać codziennie, ale jakby mi cos umknęło to piszcie na priv. Dzięki 😁
93 Views
93
Ewaa77
A gdzie można znaleźć tę tabelę?
Antonówka
trzeba wejśc na forum w dział gniazda w Polsce i tam na samym dole sa tabele https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-gniazda-webcam-w-polsce/30891-tabela-zniesien-kluc-2024
Dziś byliśmy w Glinojecku i Ciechanowie ,po sokołach nie ma śladu. 🥺
87 Views
87
Samiczka z Wołomina ma już nadane imię przez pracowników  ZECu.  Będzie się  nszywała  TORI
101 Views
101
tiga8
Dużymi
More