Raktoja,Tak. Ze smarfona wklejam zdjęcia pod tekstem, trzeba po napisaniu tekstu zrobić jeden skok linijki w dół, następnie nie korzystać z zakładki " wstaw do wiadomości " tylko stojąc w miejscu pikającego kursora linijkę niżej nacisnąć " wstaw", pojawi się zaszyfrowany napis z języka HTML obrazujący wklejane zdjęcie, i wówczas trzeba dopiero nacisnąć " WPROWADŹ". Spróbuj.🐾🍀
Dziękuję za info. Z komórki korzystam głównie w środkach komunikacji miejskiej i trafianie w klawisze, ikonki itp sprawia mi kłopot. Pozostanę raczej przy sposobie na dwie raty. Tylko opis wstawię dopiero za drugim razem
Ja miewam nieco inny problem. Bywało, że nie mogłam w ogóle wstawić posta z poziomu telefonu. Ani tekstowego, ani z załącznikami foto. Pojawiał się błąd o braku możliwości publikacji (nie pamiętam, jak dokładnie brzmiał). Ostatnio nie próbowałam nic wrzucać w ten sposób, więc nie wiem, jak to aktualnie wygląda.
www.peregrinus.pl
Nasza praca to także wydatki
Pieniądze na obsługę, utrzymanie i rozwój naszej strony internetowej pochodzą tylko i wyłącznie od Darczyńców i Sponsorów
Sezon lęgowy już rusza na dobre więc mamy prośbę o przypomnienie sobie regulaminu forum. Wiem, że wszyscy jako tako go znamy, ale wiecie, odświeżyć nie zaszkodzi.
Skrzydlata Ferajna z FB przyciąga do siebie dzieci ogłaszając dla nich konkursy plastyczno -edukacyjne o sowach. Może zagłosujecie, aby pomóc wybrać najpiękniejszą pracę: https://www.facebook.com/share/p/TMePHaR3FaZSGs6Z/
Grupa FalcoFani zaprasza na obserwację warszawskiej pary sokołów wędrownych gniazdujących na PKIN-e. Spotykamy się jak zwykle przy ul. E. Plater 47 ok godz.12:00, 9 marca Luneta SWAROVSKI ATM 80 HD również tradycyjnie będzie do dyspozycji obserwatorów. Spotkanie poprowadzi FF tiga
(tłumacz Google ) 🌍🦅 Ekscytujące wieści dla entuzjastów sokolnictwa na całym świecie! 📰🖥️
Z radością ogłaszamy, że magazyn Międzynarodowego Stowarzyszenia Sokolnictwa (IAF) jest już dostępny online do pobrania! 🎉📲
Od dziesięcioleci magazyn IAF jest źródłem wiedzy i inspiracji dla sokolników na całym świecie, dostarczając cennych spostrzeżeń, urzekających historii i nowatorskich badań w dziedzinie sokolnictwa.
Kochani! Proszę pomóżcie odnaleźć zaginionego kruka. Ma nadajnik przyczepiony na ogonie, ale utracono z nim kontakt. Właścicielka prosi o udostępnienie postu. Jest zrozpaczona. https://www.facebook.com/share/p/z4MouBMP95uu43pz/https://www.facebook.com/share/p/z4MouBMP95uu43pz/
UDOSTĘPNIENIA już 👉NA CAŁA POLSKĘ ! ... podbijajcie post, udostępniajcie choćby drugi raz 🙏
nie jest dobrze... straciliśmy nadajnik😔kruk w terenie ale!.....
𝙋𝙧ę𝙙𝙯𝙚𝙟 𝙘𝙯𝙮 𝙥óź𝙣𝙞𝙚𝙟 𝙠𝙧𝙪𝙠 𝙥𝙤𝙟𝙖𝙬𝙞 𝙨𝙞ę...