Ciekawe co przeraża tak bardzo Torka, że nie chce się zająć jajkami? Ewidentnie coś widzi w tej kamerze, czy swoje odbicie czy jeszcze coś innego? Kto tak wypucował tę budkę z kamerą? Bo aż za bardzo 😅 Śmiechy śmiechami ale oby się ogarnął, bo wiemy jak się kończy samotne zajmowanie się jajkami przez samicę...
No właśnie tego nie widać, a przynajmniej ja tego wpisu nie widzę na boksiku. Na forum też nic na ten temat nie widziałam. Ale tak czy inaczej to dobrze, oby się rozkręcił.
Kos w ostatnim poście śmiała się, że Torek jest na etapie kopania dołków. A to wcale nie jest śmieszne, przecież Skierek przez te lata jedyna zainteresowania jajkami przejawiał poprzez kopanie dołków w ich obecności. Przecież przy pierwszym sezonie, jeszcze z podglądem technicznym Skierek przy okazji przekopków skrzynki wykopał jedno jajko za burtę...
Nie sądzę by Kos miała na myśli tego typu etap, czyli zupełne niedorośnięcie do roli ojca. On już miał młode i wspaniale się nimi zajmował, jajka też wcześniej akceptował. Moim zdaniem nie podoba mu się to czyściutkie lusterko kamery, może widzi tam drugie jajko, albo drugiego samca. Może trzeba będzie poczekać aż przyjdzie taki moment lęgu gdy będzie musiał zasiąść na jajkach by je ogrzewać.