Samczyk z poprzedniego roku nie wrócił, młodszy, ciągle jeszcze nie kompletnie w dojrzałym upierzeniu bajeruje samiczkę i pilnuje gniazda. Wygląda na to, że tu jak w Łodzi samiczka wybierze dołek w najdalszym od kamery miejscu, maksymalnie zacienionym ;o