Display: All
Samczyk z poprzedniego roku nie wrócił, młodszy, ciągle jeszcze nie kompletnie w dojrzałym upierzeniu bajeruje samiczkę i pilnuje gniazda.
Wygląda na to, że tu jak w Łodzi samiczka wybierze dołek w najdalszym od kamery miejscu, maksymalnie zacienionym ;o
53 Views
53
Driver1965
To już w poprzednim roku były pustułki? Nie wiem jak ja te gniazdo przegapiłem.
Strzelce samiczka na progu
41 Views
41
期待下蛋的日子
37 Views
37
Strzelce samica pustułki na podeście 😊
40 Views
40
W Strzelcach Opolskich w końcu pokazały się pustułki 😊
48 Views
48
Basiula
Samica na podeście
Pustułka w progu budki
52 Views
52
Jest parka. Samiec, dość młody chyba, wpadł z prezentem dla samiczki, który ta błyskawicznie odebrała.
58 Views
58
Inspe
Pięknie, a gdzie post pod Strzelcami Opolskimi z pierwszej obserwacji?
Pustułka na podeście,już myślałem,że się nie pojawi.
38 Views
38
Ciuciek
super, choć nie będę ukrywał, że bardzo po cichu liczyłem na Raroga z Czech albo Słowacji ;p
Driver1965
Gniazdo 2km ode mnie,tak że będę intensywnie obserwował. Chyba nie mamy nigdzie w PL gniazda Raroga online.
Ciuciek
Nie mamy, ale Rarogi się u nas pokazują więc może kiedyś, choć nie wykluczone, że gdzieś już jest tylko nikt o nim nie wie.
coś kamera podestowa w strzelcach odjechała sobie
103 Views
103
Driver1965
Może wiaterek zaszalał. Przynajmniej mogłem poszaleć przed obiektywem. :)
W Strzelacach tez ładny widoczek, ale przydalby się drapol choćby i uszatka
69 Views
69
Driver1965
Ło madko od kiedy w Strzelcach jest kamerka ? Kilka miesięcy odpuściłem sobie podglądy a tu w mojej wsi taki rarytas.
Strzelce pustułka na podeście 😊
40 Views
40
ktoś w Strzelcach kręci kamera :)
36 Views
36
Czy Macie podgląd ze Strzelc Op.??
28 Views
28
Basiula
godz. 15.50 podglądu brak 😒
Jedna pustułka na progu, trzyma wartę 😊
22 Views
22
Cała piątka śpi pod ścianką boczną budki 😊
16 Views
16
More