Display: All
Zachęcam, może ktoś się jeszcze nie rozliczył - 1.5% dla sokołów😊
262 Views
262
Sharre80
Ja wskazałam 🤗
w faktach na tvn o lubelskich sokołach
293 Views
293
405 Views
405
Lili
😪
Bea
Mark0113
Dobra reakcja ale czy ktoś wie czy ta zrzutka jest dobrze zabezpieczona, aby nikt nie zmalwersował tych pieniędzy i co stanie się z kasą gdy nie będzie informatora?
Jest !!-Poznań ponownie
439 Views
439
www.peregrinus.pl
Announcement
W rankingu "Birding Top 1000" aktualnie zajmujemy pierwszą pozycję! 👍😁
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
487 Views
487
Lili
😪
Gawi
Po przymrozkach,  fota z Czech. U nas pewnie też się tak trafiło 
https://zapodaj.net/plik-o5OMycPlz2https://zapodaj.net/plik-o5OMycPlz2
😢
406 Views
406
Antonówka
Zdaje się, że czajki? Jakby ogólnie pod górkę nie miały, bo lęgi niszczone bywają przy pracach polowych, to jeszcze pogoda 😐
Iwona65
Ja nie rozpoznałam piskląt, ale faktycznie potwierdzone czajki
Dobry wieczór 😊 Czy to jest to miejsce, w którym mogę zadać pytanie na temat zlotu FF czy inna grupa jest od zlotu??
381 Views
381
Antonówka
OlaOlszowska
Tu już zapoznane 🤭 Chciałam tylko o takie techniczne szczegóły dopytać. 1) Czy najbliżej miejsca zlotu to stacja kolejowa W-wa Centralna? 2) Czy może ma ktoś wiedzę i może polecić sprawdzone miejsce noclegowe, nie za drogie, w pobliżu miejsca zlotu?
332 Views
332
😢
410 Views
410
Lili
😪
Jakby ktoś był zainteresowany to na Allegro na profilu SklepOtop pojawiły się ponownie przypinki: https://allegro.pl/oferta/przypinka-pin-odznaka-otoptak-sokol-wedrowny-15488141685
Mi się w końcu udało kupić, uffff :)
428 Views
428
www.peregrinus.pl
Announcement
Dzień dobry,

Weekend był trudny dla naszego serwisu. Zaś cały ubiegły tydzień był trudny i emocjonujący dla wszystkich zakochanych w sokołach.
Jedyną stratą wynikającą z sobotniego ataku na naszą stronę była kilkugodzinna przerwa w dostępie do podglądów, częściowe wyłączenie niektórych funkcji naszej strony i wiele godzin pracy osób, które interweniowały i zapobiegały na bieżąco dewastacji serwerów.
Dzisiaj zakończymy szczegółową kontrolę oprogramowania i udostępnimy FORUM.

Atak nastąpił pomimo posiadania przez naszą stronę odpowiednich zabezpieczeń.
Podjęliśmy decyzję o konieczności wzmocnienia tych zabezpieczeń i zakupie dodatkowego, dedykowanego  oprogramowania.
Zrobimy to najszybciej jak to będzie możliwe.

Możecie nam w tym pomóc przekazując nawet drobne datki.
Osób zakochanych w sokołach i chcących obserwować ich życie jest tak wiele, że wspólnie możemy to zrobić bardzo szybko.

Pamiętajcie również o 1,5% podatku, który możecie przekazać dla Stowarzyszenia.
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
418 Views
418
Kiedy będą podłożone młode
jolajola
drobny datek na poprawę zabezpieczenia serwerów właśnie do Was poleciał
jmg
jmg
Dzięki w imieniu Stowarzyszenia. Drobna organizacyjna sugestia: jeśli jest to tradycyjny przelew bankowy to w tytule płatności proponuję dopisać swój login. 🙂
Iwona65
A po co?
jmg
jmg
Dzięki temu istnieje możliwość umieszczenia awatara ofiarodawcy na liście darczyńców. Oczywiście to tylko sugestia. 🙂
raktoja
Dzięki za sugestię. W następnym miesiącu pójdzie z loginem 😀
raktoja
Wielkie DZIĘKI ekipie technicznej za jej tytaniczna, owocną pracę 😀
www.peregrinus.pl
FORUM zostało włączone... 🙂
jmg
jmg
W uzupełnieniu dodam, że na indywidualne pytania w ww. temacie przekazywane pod moim adres postaram się odpowiadać jak tylko znajdę trochę czasu. Pozdrawiam...
Czy wiadomo kiedy forum ruszy, dzisiaj, czy raczej jutro, a może jeszcze później
328 Views
328
U  "Rybołowców" w Rościcach jest pierwsze jajko!!
316 Views
316
Gawi
wczoraj już było
W zielonej interii cosik na temat ostatnich wydarzeń w Lublinie https://zielona.interia.pl/przyroda/zwierzeta/news-zabrali-sokolom-ich-jaja-bo-nie-bylo-matki-ta-nagle-wrocila,nId,7463363 , a pod artykułem jeszcze film o sokołach w Bełchatowie 😊
271 Views
271
More