Display: All
Kwidzyn
56 Views
56
Redzianka zjada skorupkę chyba jest pisklak brawo!!!!
54 Views
54
muriel
No nie wiem, Redzianka od czasu do czasu unosi się trochę i roluje jajka, a malucha ani widu ani słychu, pustej skorupki też nie widać.
Od rana było intensywne rolowanie jajeczek, teraz cisza.
😢
49 Views
49
Z tym pipem, który niby widziałam rano, to raczej lipa, ale samiczka jajka często roluje, idzie ku dobremu zatem.
64 Views
64
Teraz dopiero zauważyłam, że partner Redzianki imię dostał. Nawet fajne.
62 Views
62
Gawi
Pewnie Orange nadało imię
Nata
Tak w wśród pracowników Orange był konkurs bo mam znajomego który tam pracuje i się chwalił ze był konkurs😁
O, a kiedy to 'ochrzczono' samczyka? Dopiero teraz to zauważyłam.
56 Views
56
Gawi
są sponsorzy,  Orange, tak myślę, może młode puszczyki też ochrzczą
buber
A jak płeć rozpoznają?
buber
Pewnie pracownicy Orange nadali, jak w przypadku puszczyków.  W mojej mieścinie tak się nazywa dostawca internetu.
10.27 rolowanie. Było słychać pisklaka. Niestety bardzo krótko słuchałam bo przekaz z gniazda nie działa a podest zacina się po kilku sekundach.
47 Views
47
muriel
Na jednym z jajek podczas rolowania zauważyłam coś białego, wyglądającego jak niezbyt duży pip.
Kamerka w gnieździe nie działa, 2 dni do kłucia... 😕
Z zewnętrznej na szczęście sporo widać
42 Views
42
U mnie działa. I zawsze działała, gdy tu wcześniej pisano, że komuś nie działa. Zarówno z tej strony, jak i playera orange. (ale mam internet z Orange, może dlatego)
Gawi
Dzięki Gawi, ale niestety to samo. Gniazdo brak a podest zacina ..
Gawi
Uuups u mnie chodzi
Teraz to już obydwie kamerki padły
26 Views
26
Kam 1 Kwidzyń kręciołek
25 Views
25
Redzianka przeniosła się z jajkami nieco bardziej w (...) budki
36 Views
36
Tata zmoczył się.😆
https://ibb.co/TLQzcPk
56 Views
56
w Kwidzynie na jajkach ktoś dokumentnie przemoczony
44 Views
44
elik
żwir też mokry, w tylnej części budki sucho
Przed 6 była zmiana, Redzianką poleciała a samiec usiadł na jajkach. Może by go nazwać Redzki?
94 Views
94
Kos
Kos
Imię samcowi 9DA nada ORANGE
Inspe
A dlaczego Orange?
Spoko, za takie piękne gniazdo i świetnej jakości przekaz należy im się. 😁 A tak serio to nie wiem dlaczego.
Kos
Kos
morelee trafiłaś w punkt 😊
Inspe
Będzie Kwidzynek😉
Cały czas świeżo wstawione posty z Kwidzyna nie pokazują się na górze forum...
65 Views
65
Gawi
jest jeden Twój post, wstawiony o 7:22
Ale nie ma go na górze strony, tam gdzie są 4 najnowsze posty z wszystkich tematów. Nie jest to wielki problem, tylko trzeba wejść w temat Kwidzyn żeby zobaczyć czy przed chwilą coś było.
Gawi
Liszkowa też nie ma
Gawi
to co Liszkowo robi na rozwijanej liście WebCam?😉
Liszkowa nie ma bo to nie sokoly.
More