U mnie działa. I zawsze działała, gdy tu wcześniej pisano, że komuś nie działa. Zarówno z tej strony, jak i playera orange. (ale mam internet z Orange, może dlatego)
Ale nie ma go na górze strony, tam gdzie są 4 najnowsze posty z wszystkich tematów. Nie jest to wielki problem, tylko trzeba wejść w temat Kwidzyn żeby zobaczyć czy przed chwilą coś było.