Display: All
Rozpoczęli wspinaczkę Admin i Daria
Ja siedzę pod kominem i czekam 😁
Paula12
Zazdro!! 🤩
IzaEs
Ale emocje
niza
Czyli wcześniej słyszałam jakieś inne stukania, dzięki za info
krzyś
A że 100 metrów przed nimi to trzeba poczekać z 20 minut
😮
elik
obstawiam samiczkę i trzy samczyki
pelle_kb
Ja to samo, jeden pisklak jest duuzo wiekszy niz reszta :-)
elik
to na 100% baba
na daszku rodzice, Torka odebrała samcowi jadło
elik
Może będzie okazja złapać i Torkę do obrączkowania ? Wtedy dla admina rekord w Księdze Guinessa murowany 😃
elik
samica karmi, admin na obiad nie zaproszony, znów trzeba czekać :)
Gdzie w Toruniu najlepiej widać gniazdo?
krzyś
Z parkingu firmy Dajar
Karola88
Najlepiej jechać na teren Elany lub Wapienna te okolice najlepiej widać komin
Słychać już hałasy, chyba są blisko.
niza
I padły kamerki. Edit: raz działają raz nie.
Dzieciaki też czujne 😂
Torek coś chyba przewiduje, bo tak długo to już przed budką nie siedział 😀
Paula12
Chyba, że coś już się dzieje na dole bo tak ciągle zerka prosto w dół?
krzyś
Jeszcze nie, szybciej jak 14:40 to tam jeszcze nikogo z ekipy obrączkującej nie zobaczy
Paula12
Chłop ma czuja 😄
Czy Wam również ciągle się zacina kamerka wewnętrzna?
No właśnie miałam zapytać, czy działa
Wam zew kamerka? Bo ja mam problem z nią
krzyś
I zewnętrzna i wewnętrzna, za dużo osób jest na podglądzie Torunia a za dwie godziny to już zupełnie będzie kaplica 🤣
Paula12
Tak myślałam 😅
Pierka? 🤣🤣🤣
Może Przepierka?
Jeśli ktoś ma ochotę, to może zagłosować na prawdopodobnie moje imię: Kosmo😊 będę wdzięczna🙂
Paula12
I prawdopodobnie moja Nadzieja 😄
Bardzo spodobało mi się to imię 🥰
Paula12
Mi również 😊🥰
Oj jutro wielki dzień się zbliża 🙃
Podoba mi się imię Lunetka i Kosmo ✌️😁
Paula12
Też jestem bardzo ciekawa kogo tu będziemy mieć 🤩 fajnie by było tak pół na pół 🙃
W Toruniu glosowanie na wybrane  przez Komisję i miona 😊
młode mają kolację
ogromny posiłek
22 Views
22
muriel
I ogromne wola chwilę potem :)
elik
niech jedzą bo front burzowy zbliża się do Torunia
karmienie:]
28 Views
28
More