Display: All
https://zapodaj.net/plik-01AbO3exu7

Drugi sokół pokazał się o 16:00
elik
ta obrączka wygląda mi na niebieską
Emisia znów pakuje w jedynaka
Obrączkowanie, jeśli się dziś odbędzie, to ok godz. 21
elik
obstawiam, że to samiczka i że jej waga przekracza 1 kg
https://zapodaj.net/plik-rES0ldha3mhttps://zapodaj.net/plik-rES0ldha3m
Inspe
Dziękujemy za informację. Bo się czaimy tutaj.
A to niespodzianka, obrączkowanie w Dobrej.
monikam54
Obrączkowanie ma być podobno o 21 dopiero ...
Inspe
Samica coś usłyszała, na drzwi spoglądała.
elik
a Emisia zaczęła karmić
monikam54
Kuleczka będzie więcej ważyć 🤣
Czy Absztyfikant Emisi się ostatnio pojawił? Licze na podwójne wesele ;)
13.10 trwa karmienie 😀Emisia dopycha swoją kuleczkę 🤣
Maluszek sam , brak Emisi 😞
Inspe
Jest na pewno, przed sekundą słychać było jak pióra poprawiała, strząsała
Doris42
Czy ktoś wie gdzie Emisia?
Zaglądam od godziny i nie ma ….
Już jest !!!!
Godzina 9.59 chyba samiec siedział 😁
Emisia z ogromnym łupem
monikam54
Dopycha swoją białą baryłkę 🤣
elik
przelot samca
"Maluszek" to już się ledwo w kamerze 2 mieści 😄
buber
Ale pod Emisie jakoś daje radę się wcisnąć.
od dłuższego czasu widać ptaki latające przy gnieździe, szczególnie z kamery 3. Emisia siedzi i się przygląda. Jeden z nich jest sokołem, pewnie Dobromir, ale nie udało mi się złapać dwóch na raz w jednym kadrze
https://cdn.discordapp.com/attachments/1104762634928144406/1238513674327691294/Zrzut_ekranu_z_2024-05-10_16-35-53.png?ex=663f8f3e&is=663e3dbe&hm=972f48b2cd17a3bbe3162da26cdf7102244f716403b537aed3693cdf15ba3b34&
buber
Dobromira nie widziano od 2 maja, to jakiś nowy samiec.
Emisia karmi ,,maleństwo".
buber
Nowy tata też lata w pobliżu. Zamiast niego złapała mi się tylko pliszka. https://zapodaj.net/plik-qWlvgoEj4U
elik
jestem ciekawa wagi tego "maluszka" przy obrączkowaniu
monikam54
Mi się wydaje ,że to jest po prostu kawał baby 🤣
Młody głodny sam skubie jakieś resztki.
ciokanie w Dobrej, nikogo na kamerach
monikam54
Emisia jak jest na karcie to się w górę patrzy , więc może jakiś kawaler tam siedzi jednak 🤔
elik
sytuacja podobna do tej z Lublina
16 godzina Emisia znowu próbuje karmić tego biedaka . On odmawia ona mu wpycha 🤣
More