Na jednym z nagrań z obrączkowania (nie pamiętam z jakiego gniazda) coś słyszałam na temat czarnych obrączek ornitologicznych (że to jakaś nowość?) ale nie wyłapałam co dokładnie było mówione. Ale faktycznie fajnie by było coś się dowiedzieć na ten temat.
Kiedy było obrączkowanie? Żadnego info nie było, żadnych wpisów na forum czy boksiku ??? Ciach i numery obrączek na górze :( Na pocieszenie pozostaje mi, że dobrze typowałam, że chyba są tu same samiczki :/
szkoda, że nie było informacji o obrączkowaniu, Stowarzyszenie z jednej strony zachęca do oglądania życia sokołów a z drugiej zachowuje się tak, jakby nie zależało mu na liczbie użytkowników przed ekranem