Próbowała utrzymać równowagę ale w tym samym czasie siostra zeskoczyła na kratę i chyba to ją zdekoncentrowało bo chwilę później nóżka się ześlizgnęła i fruuu... 🙃
Oj "niedobre" te dziewczyny. Najpierw obie podziobały matkę w budce i ledwo udało się jej uciec na podest, ale i tam nie miała spokoju. Jedna , nie wiem która , wyskoczyła za nią dziobała, aż szczepiły się szponami i wreszcie Wrotka jakoś się uwolniła i odleciała. Biedna mama , a tak się stara....
Wczorajsze INFO OD SOKOLE OKO : ‼️ UWAGA‼️ BĘDĄ WIEŚCI ‼️ 😁Przed chwilą zadzwonił Sylwester Aftyka, ponieważ dzwonili do Niego z terenu EC - otóż: Młody jest na terenie EC, może jeszcze nie pomyka jak mamusia, ale sobie radzi ! 😁