Display: All
Ma ktoś filmik z odlotu?
2 Views
2
Inspe
https://youtu.be/6b0Pe8lyPP0?si=XqxqbIHQiQJNzdiG
Odlot w kierunku mamy.
Wiem, ze nie wolno duzymi literami pisac, najwyzej  dostanę bana
WROTECZKO DOKONAŁAŚ CZEGOŚ NIESAMOWITEGO. MIMO WIELU PRZECIWNOŚCI WYCHOWAŁAŚ TRÓJKĘ PIĘKNYCH SOKOŁÓW. OBY IM SIĘ WIODŁO, BY MIELI OKAZJĘ POSŁUCHAĆ WRZASKU GROMADKI TAK JAK TY.
SŁAWA WROTCE !!!!!!
2 Views
2
Bożka
I oby geny Łupka i Czarta mogły być dalej przekazane przez tegoroczne potomstwo Wrotki! Dziękujemy nasza dzielna sokolico!!!
Tak, też mnie zatyka ze wzruszenia i podziwu gdy myślę o tej dzielnej sokolicy!
I stało się... Wszystkie opuściły gniazdo. Szczęśliwych lotów droga młodzieży....
2 Views
2
4:57:37  wylot Chmielowej❤️
AnaOxy72
trzymamy za Was kciuki!!!!!I za wszystkich tegorocznych....abiturientów😀
Ciekawe kto na kamerze siedzi?
2 Views
2
eevik
Raczej Wrotka 😊
Chmielowa poleciała o 4:57:37
2 Views
2
gosza
Wysokich lotów ptaszku🥰
Amika
Większość nocy przespała za budką, przed 2-gą przeniosła się na barierkę i tam z głową w piórach przespała do 4-tej.
Potem były piękne intensywne ćwiczenia, toaleta piór, wrzaski i nawoływania. Było widać, że lada moment poleci. I poleciała sprowokowana odgłosami innego wrzaskuna.
Ładnie wystartowała, widziałam to w kam.3 ale nie zdążyłam nagrać.
Chwilę później widać było w dole przeloty.
1:59 Chmielova wyszła od tyłu, śpiąc na balustradzie.
https://ibb.co/b256nLc
2 Views
2
Pierwsza noc puste gniazdo...
2 Views
2
asiulina
Juz wyszla z ukrycia :)
No i gdzie ta wrzaskla jedna?
2 Views
2
O 20:00 poszła za budkę
No właśnie...
:(
Shani jest po badaniu. Jest cała i zdrowa i nic złego się jej nie stało...być może jeszcze dzisiaj albo jutro wróci na teren EC 😉 kamień z serducha 🫡 dzięki Reni (Lu2019) i Piotrkowi za szybki transport do Przytuliska 👏
2 Views
2
1 Bookmark
1
Kotu
No gdzie do budki...kto by targał taką babę tak wysoko, żeby zaraz uciekła i była na dole ? A przy okazji Chmielowa by miała przyspieszony start w powietrze 😉 Zostanie wypuszczona w bezpiecznym miejscu na EC...
Może jednak do budki skoro Chmielowej już nie ma.. dla jej bezpieczeństwa- miałaby możliwość odlecieć jak będzie gotowa..
Doris42
Dziękuję bardzo wszystkim pomagający 😘
A kto ją teraz wniesie do budki :-)
Pan w kaka kasku
Kotu
Zostanie sobie młoda na nockę w Przytulisku, a jutro wróci do reszty ferajny 😉
IzaEs
Super wiadomość 🥰😍 dziękujemy 😘
Chmielowa drze się bo Wrotka na budzie siedzi i je sama, bez niej
2 Views
2
Gdzie jest Chmielowa?? Schowała się gdzie za budką czy poszła w ślady siostry?
2 Views
2
Agiszelka21
Też się zastanawiam Gdzie jest Chmielowa?
kolorowadama3
Już widzę, była za budką ale mama ją jedzonkiem wywabiła 😃
Wrotka wola młoda na daszek 😉
2 Views
2
Czy Chmielowa poleciała? Nigdzie jej nie widzę.
Trzymać kciuki za Shani, żeby brzdącowi nic nie było i szybko wróciła na EC.
2 Views
2
Teraz już  się nie dziwię, ze Wrotka chce, żeby Chmielowa już poleciła. 😁
To może niech ta trzecia  gamonka jeszcze posiedzi w gnieździe z tydzień. Dobrze żeby chociaż jeden odlot będzie książkowy. Wydaje mi się, że Wrotka bardzo prowokuje Chmielową, żeby zaczeła juz latać, ale na szczęście ona jest strachliwa
Kotu
Troszkę paniki się pojawiło, ale już uspokajam.. otóż Shani została znaleziona przez pracowników EC na ziemi. Atakowały ją sroki. Jednak chyba lądowanie jej nie wyszło po wylocie. Zostanie zabrana na obserwację,  jeżeli okaże się wszystko ok, wróci na EC.
Katia K.
Kotu, gdzie będzie, w Leśnym Przytulisku w Skrzynicach?
Kotu
tak dokładnie...
Doris42
Proszę nas informować o jej stanie
No dla Shani to było o dobre dwa dni za wcześnie. Jej to szło niezdarnie.... Trzymamy kciuki za dziewczynę i dziękujemy za informację!
Kingak275
Dzięki
Dzięki za info, trzymamy kciuki
Co się dzieje?
Kingak275
???
IzaEs
Trzymam ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼
Napisz proszę co się dzieje :(
Coś z mlodymi?? z Wrotka??
m.w.
Prosimy o info, bo sianie niepokoju bez szczegółów nie ma sensu.
Co tam się znów wyprawia... 😔
Show more comments
15.08.23 Chmielowa chowa się za budką
2 Views
2
14.40 Chmielowa bawi się w chowanego i idzie z budkę.
Wcześniej miała chęć na skok na daszek, ale dupka za ciężka lub odwagi za mało ;)
2 Views
2
More