Wiem, ze nie wolno duzymi literami pisac, najwyzej dostanę bana WROTECZKO DOKONAŁAŚ CZEGOŚ NIESAMOWITEGO. MIMO WIELU PRZECIWNOŚCI WYCHOWAŁAŚ TRÓJKĘ PIĘKNYCH SOKOŁÓW. OBY IM SIĘ WIODŁO, BY MIELI OKAZJĘ POSŁUCHAĆ WRZASKU GROMADKI TAK JAK TY. SŁAWA WROTCE !!!!!!
Większość nocy przespała za budką, przed 2-gą przeniosła się na barierkę i tam z głową w piórach przespała do 4-tej. Potem były piękne intensywne ćwiczenia, toaleta piór, wrzaski i nawoływania. Było widać, że lada moment poleci. I poleciała sprowokowana odgłosami innego wrzaskuna. Ładnie wystartowała, widziałam to w kam.3 ale nie zdążyłam nagrać. Chwilę później widać było w dole przeloty.
Shani jest po badaniu. Jest cała i zdrowa i nic złego się jej nie stało...być może jeszcze dzisiaj albo jutro wróci na teren EC 😉 kamień z serducha 🫡 dzięki Reni (Lu2019) i Piotrkowi za szybki transport do Przytuliska 👏
No gdzie do budki...kto by targał taką babę tak wysoko, żeby zaraz uciekła i była na dole ? A przy okazji Chmielowa by miała przyspieszony start w powietrze 😉 Zostanie wypuszczona w bezpiecznym miejscu na EC...
To może niech ta trzecia gamonka jeszcze posiedzi w gnieździe z tydzień. Dobrze żeby chociaż jeden odlot będzie książkowy. Wydaje mi się, że Wrotka bardzo prowokuje Chmielową, żeby zaczeła juz latać, ale na szczęście ona jest strachliwa
Troszkę paniki się pojawiło, ale już uspokajam.. otóż Shani została znaleziona przez pracowników EC na ziemi. Atakowały ją sroki. Jednak chyba lądowanie jej nie wyszło po wylocie. Zostanie zabrana na obserwację, jeżeli okaże się wszystko ok, wróci na EC.