Display: All
Mamusia polubiła nockę na kamerze.
Rodzinka w komplecie 😊
Dorosły rodzic siedzi chyba na jakieś belce przy suficie, bo widać tylko fragment ogona.
No tego jeszcze w Strzelcach nie było :)
Właśnie trwa późny obiad/wczesna kolacja :)
Mamy w nocy nie było,dzisiaj dokarmianie.Mniejsze myszki połykają w całości ,jak sowy. Popiskują,chyba bardzo głodne.
Driver1965
Pierwszy raz widziałem,że papa przyniósł jedzenie prosto dla maluchów.Bardzo duża mysz,lub mały szczur nie do połknięcia. Na szczescie przybyła mama też z łupem i karmi maluchów.
Drugie śniadanie ;-)
Gromadka je śniadanko 8:48 🥰
Śniadanie w Strzelcach :)
W końcu ułożyły się tak, by móc je policzyć. I mnie wychodzi 7. Jak myślicie? 
https://zapodaj.net/plik-cnrDcV5BVJ
Driver1965
Raczej wątpliwe,jaj było cały czas sześć. Nawet gdyby w czasie inkubacji znalazło się siódme,jeszcze było by nie wyklute.
Marlena72
Biorąc pod uwage nr. 3 to uważam że jest 6-tka cudnych i pięknych. Jeśli jestem  w błędzie, to tym lepiej 😊
Jest 6, ta 4 to skrzydło z 3 ;)
No właśnie wydaje się że na obrazku trójka to skrzydło dwójki, albo na odwrót, dzisiaj się sporo kuglały, ale nie doszedłem do siedmiu towarzyszy :):):)
może teraz po karmieniu sie w wachlarzyk ułożą znowu :)
Sokole oko :)
Jest śniadanko ,szóstka wcina.
Wczoraj doliczyłem sześciu dziobów, ale może gdzieś się schował jakiś?
Zdaje mi się, że jest ich 7, ale jeden dosyć słaby i wciśnięty w ścianę, nie wiadomo czy przeżyje przy takiej gromadzie.
Coś tam do zjedzenia pisklaki dostały:)
monikam54
Ile ich jest ? 🤔
Naliczyłam 6
Można pooglądać male pisklęta. Matka poleciała...
Czy pustułki też będą obrączkowane?
6? piskląt. 4.46 Tata przyniósł myszkę na śniadanie.
Witam.
Ja naliczyłam 5
Ktoś liczył ile jest maluchów? Udało się zrobić taki zrzut gdy na sekundę zeszła z maleństw: https://zapodaj.net/plik-9G9gTu5nry ale ciężko policzyć.
Ja liczyłam i wyszło 6.
Są już 3 maluchy 😊
More