Czajnik dzisiaj pokazał wszystkim jak się nie ląduje na poręczy. 😃 14:24 na zapisie (pewnie bedzie na forum), chyba się w ostatniej chwili rozmyślił i już sam nie wiedział czy siadać czy nie 😃
Wpadli do mnie ludziska zobaczyć czy wszystko ok...nie po to żeby biegać za mną z siatką i mnie łapać tylko sprawdzić czy wszystko dobrze...no i mnie namierzyli 😆 https://i.postimg.cc/tgDY8smx/DSCN0978k.jpg