W Plocku obrączkowano pustułki. A tak przy okazji pytanie - pustułki dostały inne obrączki niż dostawały sokoły. Wiadomo - noga mniejsza, to i mniejsze obrączki, ale niekolorowe i z innymi kodami. Każdy gatunek ptaka dostaje inne? Nie ma jednego systemu/normy na to?
Czy ktoś wie co się stało z matką w Wałbrzychu? Od wczoraj jej nie widze tylko chyba tata jedynie dostarcza jedzenie i maluszki muszą same sobie z tym żarełkiem dawać radę.