Z jednej strony bezpieczeństwo sokołów na pierwszym miejscu, z drugiej jednak na telemetrię składało się wiele osób z nadzieją że będą mieli możliwość wiedzieć co u naszych sokołów.
A ja i nie tylko ja apeluje o to aby nie wstawiać map przelotów poza obiektem EC. Ludzie kopiuja to i wstawiają to potem na różne konta fb. Jest to realne zagrożenie dla tych ptaków.