Display: All
Fiber czeka na progu
5 Views
5
elik
odleciał
Była bosa, teraz Fiber
5 Views
5
Fiber w gnieździe
5 Views
5
elik
wyszedł na próg i się rozgląda
Fiber czeka na samicę
5 Views
5
18:27 spotkanie
5 Views
5
elik
czyli mamy już nową rezydentkę
jaro416
maluchy widziane ostatni raz 4 dni temu. to mnie najbardziej niepokoi. one bardzo lubiły wracać i przesiadywać tu razem
Gawi
jak w Lublinie przez dłuższy czas, tylko tu gorzej bo matki zabrakło
chyba Fiber na podeście, tyłem siedzi
5 Views
5
Fiber na progu. Pół godziny temu było spotkanie z nową samicą.
5 Views
5
elik
zaczęła się pokazywać nowa samica ale młode samiczki przestały przylatywać do budki
Mam nadzieję , że ojciec je dokarmia i uczy dorosłego życia .......🤔
Elik jak się pojawisz i nie umknie Ci to, to może wstaw filmik ze spotkania i pierwszego pobytu nowej samicy do swojego postu    https://youtu.be/ojqGlRaJuQY?si=DIQnHqGSfdkAJ1fa

Trochę długie. Samego sam  na sam pary prawie nie skracałam. Jej pobyt już tak. 2h sobie posiedziała po nieśpiesznej konsumpcji prezentu
Chwilę przed godz.5 Fiber i nowa razem w budce ciokali
4 Views
4
18:23 samica na progu
4 Views
4
A ten już prezenty rozdaje, zamiast dzieciaki karmić
4 Views
4
tiga8
Od 19/06 nie było widać Redzianki w budce i na kracie, były wpisy że Fiber woła Redziankę ,ale ona się od tamtej pory nie pokazała przy budce.
Gawi
Ostatni raz była 22 czerwca
Gawi
No to kiepsko dla  3 sióstr, przy nowej samicy, można porównać z losem młodego w Lublinie przy nowym samcu. W podobnym okresie życia młodych  zginęła Amon.  Brak zapisu, czy cofajki nie zachęca do obserwacji. Kto będzie siedział cały dzień jak kot przy mysiej dziurze.
Efa
Efa
Znowu ta bez obrączek w budce
4 Views
4
Gawi
poczekamy, może córki wyprowadza
To nie bylo spotkanie Fibera i Redzianki.... w budce pojawila się  nowa samica. bez obraczek.... piszą o tym na innej grupie i są zdjecia...
4 Views
4
elik
ostatnia wizyta Redzianki na wizji 19 czerwca
Gawi
tam gdzie nie ma zapisów to wiesz, co...  można powróżyć
Gawi
Gdzie piszą
FB grupa Sokole Oko
Gawi
thx
jaro416
rzeczywiście, spojrzałem na brak obrączek i pomyliło mi się z Tercją
...smutne to .....😞
12:57 spotkanie Redzianki i Fibera
4 Views
4
11:51 Fiber na progu
4 Views
4
More