Elik jak się pojawisz i nie umknie Ci to, to może wstaw filmik ze spotkania i pierwszego pobytu nowej samicy do swojego postu https://youtu.be/ojqGlRaJuQY?si=DIQnHqGSfdkAJ1fa
Trochę długie. Samego sam na sam pary prawie nie skracałam. Jej pobyt już tak. 2h sobie posiedziała po nieśpiesznej konsumpcji prezentu
No to kiepsko dla 3 sióstr, przy nowej samicy, można porównać z losem młodego w Lublinie przy nowym samcu. W podobnym okresie życia młodych zginęła Amon. Brak zapisu, czy cofajki nie zachęca do obserwacji. Kto będzie siedział cały dzień jak kot przy mysiej dziurze.