Kto się lepiej zna, niech mi odpowie, proszę. Bo jak dla mnie, to ten sokół jest dziwnie "rozkosmany" i chyba jakby miał kłopot z oddychaniem. Daj Bóg, bym się myliła 😲
Senna była i to wszystko, na sokoły też pogoda działa, rzeczywiście o 18:20 miała takie dziwne odruchy, ale to bym nazwał "układaniem się w środku 😃". Na forum wstawiłem filmik z wizyty Torki. Była na daszku dopóki gość nie przyleciał 😛