Display: All
Znów zagrożone jest życie lubelskich sokołów oraz innych ptaków drapieżnych 😢😠
https://www.lublin112.pl/kto-w-lublinie-truje-ptaki-drapiezne-znaleziono-kolejnego-martwego-sokola-wczesniej-zas-jastrzebia/
😡
134 Views
134
niza
O masakra 😡🤬😡🤬
Lili
🤬
Gawi
A te niektóre komentarze pod art.  to tylko zgłosić gdzie trzeba. Komentarze można dodać tylko po zalogowaniu. IP się ustali bez problemu
Katia K.
cd Np. uaktywniła się kilka lat temu gnida, która za każdym razem, gdy była mowa o kotach lub psach, pisała komentarze typu: z piesków robię pyszny smalec. Zgłaszanie tego typu gó.na do redakcji nic nie daje, robię to od lat. Coś się ludziom we łbach poprzestawiało i chyba lepiej nie będzie 🙁
Gawi
A zgłosić to do  https://niechzyja.pl/  tam w kontaktach jest "zgłoś ważne zdarzenie"  może poruszą i ten temat
Katia K.
Nie są podpisane, głupi nick nic nie znaczy. Policja nie kwapi się do szukania po IP. Kiedy po śmierci Czarta była masowa akcja wyszukiwania takich skur...ich komentarzy, Kaśka tych z lublin112 nie chciała właśnie z tego powodu. A swoją drogą akurat komentarze na lublin112 to szczyt patologii, zwłaszcza w artykułach o zwierzętach. cdn
ReniaLaNotte
To jest już koszmar 🤬. Bezpośrednie zagrożenie życia Wrotkowskich 😭.
......brak słów  😞
elik
😡
Czajnik w domu 15:16 😃
209 Views
209
Wrotka w progu deszcz przeczekuje
187 Views
187
Amika
Wrocia od 2 godzin obecna. O 5:35 przyleciała i chaty pilnuje na barierce 😃
81 Views
81
Wrocia się pojawiła 🤩 o 5:58 przyleciała, 8:33 poleciała, bo usłyszała wrzask córci 😃
56 Views
56
Czy ma ktoś info co z Wrotką bo widzę że od 6 dni w koło budki tylko pustułki urzędują.!
47 Views
47
O kurde to Wrocia  tyle siedzi w środku! A ja gupi szukam jej na zewnętrznej kamerze. A tu bidunia w środku wypoczywa.
43 Views
43
no tak dokładnie to ok. 4.51 na zewnętrznej kamerze. Najpierw jedna na podeście po momencie schowała się za budkę i nie całe dwie minuty po niej druga na daszku! Chyba parka!
41 Views
41
Wrocia objawiła sie wczoraj po 20. ale długo nie była. Jak tak bedzie ciągle przebywać w delegacji to pustułki ją wydziedziczą z chałupki! Dzisiaj po 5. była para i dość długo siedzieli jedna na podeście druga na daszku.
34 Views
34
Za to dzisiaj jest w budce dłuższy czas 😍
Misio779
Pustułek nie widzę na zapisie, ale o 6:16 młoda na daszku przez chwilę była.
Czy ktoś wie co się dzieje z Wrotką i Czajnikiem?
28 Views
28
Dzieki Kysza 09. Możesz mieć rację i pewnie masz. jak sie rozmawia ze znajomymi to wszyscy mówią ze widzieli jastrzębia. wszystko co lata i sie rusza na niebie to jastrząb. a to po prostu Wrocia!
Prawdopodobnie urzędują na drugim kominie , na Tatarach ..nie jestem miejscowa i nie wiem czy nazwy nie pomyliłam ...to ulubiona miejscówka Wrotki ,taka letnia 😎wakacyjna
https://ibb.co/hc3CRT5 Gość, w dodatku z łupem. :)
21 Views
21
Ostatnio coś często pustułki zaglądają do domku Wroteczki 🤔👁️‍🗨️
Poczuły się swobodniej 😄
Wrotka od 5.19 do 6.34. wypoczywała. W miedzy czasie Czajnik dwa razy przelatywał w górze nad nią. Czas według kamery zewnętrznej bo każda kamera pokazuje inny czas.
17 Views
17
Ok. 5.09 Pustułka na daszku. siedziała ze dwie minuty. Bardzo jej się spodobała ta chałupka. Kilkanaście minut po tym dostała odbój od Czajnika i zwiała. Czajniczek siadł na dachu ale długo nie zabawił. Już chyba wiedzą że mają chętnych na ich budkę!
16 Views
16
Czy Czajnik ma traumę po ostatniej "rozmowie" z Chmielową i nie pokazuje się w budce?
16 Views
16
Znowu Wrotka 18.48
15 Views
15
More