Display: All
Jest Wrotka, woła Czajnika https://zapodaj.net/plik-SNZwrRcjRe
112 Views
112
niza
Ja musze uciekac, może ktoś z Was będzie jeszcze patrzył na podgląd to piszcie czy coś się działo. Ja potem mogę zrobić wpis na forum.
Bożka
Ooo, wstawiłyśmy posty niemal jednocześnie - to nic, u mnie jest kontynuacja 😊
niza
eevik
Nażarta po kokartkę, że aż okrągła się zrobiła ale dzioba za mamą drze 😅
niza
eevik
Czajnik nie ma dobrych warunków do amorów z Wrotką... Młoda Wkrótce na ogonie cały czas siedzi 🙈
niza
Teraz wg mnie Chmielowa, to chyba jednak ganianie się mamy z córą https://zapodaj.net/plik-EOwGlMxdH2
Justa
Według mnie też teraz jest Chmielowa.
Iwona65
W końcu
niza
Już wcześniej widziałam przeloty, ale daleko. Teraz też co jakiś czas widać.
Bardzo piękne podsumowanie sezonu na forum.  Mijający sezon był tak pełen emocji, wszystko to zostało bardzo ładnie ujęte w podsumowaniu, czytałam to z zapartym tchem jakby to się wydarzyło wszystko wczoraj. Bardzo dziękuję za to podsumowanie i życzę nam wszystkim w Nowym Roku spokojnego sokolego sezonu 🙂 Oby był " nudny i przewidywalny", należy nam się za te wszystkie dotychczasowe wydarzenia. Jeszcze raz dziękuję i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 🙂
104 Views
104
Bożka
Dziękujemy pięknie Niza, za te słowa i za to, że byłaś z nami, wspierałaś nas w tym trudnym roku😘 .
Również życzę Ci dobrego, pomyślnego roku, a nam wszystkim wreszcie szczęśliwego sezonu w lubelskim gnieździe i dobrego  sezonu we wszystkich pozostałych gniazdach 🤗🥰❤️.
niza
Dziękuję serdecznie 💖
W tej chwili skończyłam czytać podsumowanie ....to szczegółowe,  dramatyczne  ,  ,wzruszsjace , w przepiękny sposób ujęte wydarzenia ostatniego roku ..polały się łzy...ale ja się ich nie wstydzę....dziękuję Bozko i Manta ..a czego życzylibyśmy sobie w Nowym Roku ? Pięknego nowego sezonu....no i małych Imbryczkow.  🥰specjalne podziękowanie dla  Ati za  jej  systematyczne wizyty pod  kominem 😘😘😘
Bożka
Dziękujemy bardzo Kysza, trzymamy kciuki za przyszły sezon ✊🏻❤️. Tak, Ati to nasza niezawodna i niezmordowana "tropicielka sokołów", dziękuję 🥰.
Wrotko ,  pokaż  się 🥰 chociaż na minutkę .... czekamy ...
121 Views
121
eevik
O tak 🥰Na Czajnika też czekamy bardzo niecierpliwie...
..żeby tylko Ziuta nie odbiła go Wrotce ..😉 i nie poleciał z nią ..
eevik
Tego też się boję... Mam jednak nadzieję, że przywiązał się już do lubelskiego terytorium...
Nie będę ukrywać,  że wizyta Ziuty mnie trochę zaniepokoila ....może to ona ,była zapraszającą i intensywnie ciokającą samicą,o której napisała poniżej  eevik  ???
138 Views
138
eevik
Wydaje mi się, że wtedy to była cały czas jedna i ta sama samica i najpewniej to była jednak Chmielowa. Może źle to ujęłam, że zapraszała... Tak mi się na pierwszy rzut oka wydawało, bo myślałam że to Wrotka, ale to może było żebranie o pokarm młodej, bo widziała kogoś na wyższych partiach komina. Ciężko to teraz z całą pewnością stwierdzić.
Zgadza się, i jeszcze zła widoczność..niemniej jednak wiemy dzięki Ati , że wczoraj to już była ona ...🫢
Manta
I ja tak przypuszczam. Skoro było kilka odlotów i przylotów, więc za którymś razem mogła to być Ziuta.
Oby nie ...niech leci dalej ..
Nikt się nie spodziewał tej trzeciej ..., do zidentyfikowania były:   Wrotka lub Chmielowa ..🤔
Ktoś na rogu barierki pokazał nam się w Lublinie 😊 obstawiam Wrotkę, ale pewności w tym słońcu nie mam 😅
124 Views
124
eevik
Ciekawe w takim razie kogo tak zapraszała czy żebrała o jedzenie😅? Wrotka rano się pokazała, Chmielowa teraz. Może być ciekawie 😳
eevik
Hmmm a może to Chmielowa?
ReniaLaNotte
Chyba tak. Wydaje mi się, że widziałam przez moment nadajnik.
eevik
Właśnie mi też chyba mignął przez chwilę
eevik
Ps raczej na bank Wrotka. Długo i intensywnie zapraszała, za budką, na daszku, na progu, ukłony, odloty i przyloty. Gdzieś tam pewnie czai się Czajnik 😅 ale pozostał nie czuły na ciokanie Wrotki. Wrotka tak się pobudziła że aż spadła z progu 😳 jednak z gracją wróciła na swój posterunek i ponownie spokojnie obserwuje okolicę.
Czajnik na progu 🥲😍
128 Views
128
Bożka
Super eevik, dzięki, że go wypatrzyłaś 😀
eevik
Mnie też to bardzo ucieszyło, choć szczerze bez większego przekonania odpaliłam podgląd, bardziej z przyzwyczajenia 🙂
Bożka
No i trafiłaś łobuza😊
eevik
Gdyby ktoś chciał do wpisu na forum to udało mi się coś nagrać na telefonie, nie jest to najlepsze, ale można coś załączyć 🙂
Iwona65
Po prostu wstaw to co masz
eevik
Ok wstawiłam coś jak potrafiłam ☺️
Iwona65
No i fajnie., że jest info jakieś na forum. A żeby było fajniej można było przyciąć foty. Czy to kadry z filmiku nagrywane programem AZRecorder lub AXRecorder? Jeśli tak i to Twoje pierwsze próby, to mogę coś pomóc w razie czego. Znam oba, korzystałam wcześniej z pierwszego, teraz jadę na AX
eevik
Dzięki 😊 to zrzuty z ekranu telefonu. Na szybko robiłam bo akurat zbierałam się do pracy i chciałam tylko uchwycić moment. Coś spróbuję podziałać bo póki jestem na zmianie mam dostęp tylko do telefonu,.ale może się uda 😊
Zniknęła kamera 3 i zapis który i tak nie działał od ponad miesiąca 🙁
95 Views
95
eevik
Przykre to bardzo... Kam.. 3 dawała pełny obraz z budki... 1 tylko przybliżenie na wejście ma... Mam nadzieję że to przejściowe...
Gawi
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi pewnie o ........
monikam54
Właśnie widzę , mam nadzieję jednak że zapisy wrócą...🫤
W Lublinie jakiś pluszak wejście do budki tarasował 😜 https://zapodaj.net/images/ed42181cf54b7.jpg
98 Views
98
Bożka
Taaa 😁
Misio779
😂
Amika
Jakby tego było mało to jeszcze namiot cyrkowy rozłożono https://zapodaj.net/images/6ccf442408959.jpg
Amika
I łabędzie tańczyły na wodzie https://zapodaj.net/images/19c76af6cecad.jpg
Hej. Mam ktoś może informację czy powrócą zapisy z kamerek w Lublinie? Czy brak zapisu to już ostateczna nowa rzeczywistość...?
111 Views
111
Bożka
Podłączam się pod pytanie.
Manta
No właśnie, też chciałabym się dowiedzieć 🤔
Dzień dobry 🙂 Forum już działa, a ja mam pytanie, czy i kiedy wrócą zapisy? Nie ma ich Lublin, Warszawa i Toruń.
125 Views
125
Dzięki
Gdzie to forum jest? Nie mogę znaleźć
niza
Teraz po lewej stronie są takie trzy paski ze słowem Menu (trzeba tam kliknąć) i tam jak się rozwinie okienko to jest wszystko. Trzeba przesunąć trochę na dół i forum jest pod ostatnim podglądem czyli teraz Tczewem.
Iwona65
W Słupsku, Łodzi, Włocławku, Trzebieży ...itd też nie ma zapisów😏
Bożka
W Słupsku, Łodzi, Włocławku nie było w ogóle, w Trzebieży dopiero od 2 grudnia nie ma, a w Lublinie, Toruniu i Warszawie brak średnio od aktualizacji strony.
Iwona65
Bożka, no przecież wiem. To taka aluzja. Zapisy to wszędzie powinny być
Bożka
Otóż to, jak najbardziej powinny.
Gawi
Włocławek miał kiedyś i zapisy i audi, tak samo jak Gdynia
Wrotka na progu 7:02 😃
https://zapodaj.net/plik-bQTRDk8Jze
111 Views
111
Wrotka chyba nic nie widzi. Czeka aż para zniknie
Jest Wrotka! 🥰 Edit.: Pobyła krótko na barierce i już jej nie ma.
https://zapodaj.net/plik-mqx9kMNhR9
115 Views
115
Oj Wrociu , nawet sobie  nie zdajesz sprawy,  ilu osobom sprawiłaś radość,  swoją krótką wizytą 🥰
Kochani FF, startujemy z zamówieniami kalendarza, niestety forum nie działa 😔 Dlatego boxik musi udźwignąć informacje o kalendarzach ;) Koszt kalendarza to 70zl tzn kalendarz 50 zł, wysyłka +koperta to 20 zl. Niestety na wysyłkę nie mamy wpływu, cena rośnie to i my musimy podnieść (cena kalendarza jest niezmienna od kilku lat)
Zamówienia, jak zwykle składamy na naszego maila falcofani@gmail.com tzn ilość zamawianych kalendarzy. W mailu zwrotnym dostajemy dalsze informacje :) Wysyłka kalendarzy planowana jest na 15.12 :) Pod choinkę powinny zdążyć dotrzeć 😃
130 Views
130
Buuu, zapisów brak 😟
😢
135 Views
135
Gawi
Brak w PGE/ Lublin, Toruń/ oraz PKiN. Sms wyslij
Czajnik przybył na kontrolę 7:30-7:41 😃
https://zapodaj.net/plik-Okn7c77Sug
129 Views
129
More