Display: All
Coś temu Czajnikowi to czajenie kiepsko idzie .W ubiegłym roku też taki niemrawy był😉
60 Views
60
monikam54
Przecież my nie widzimy wszystkiego. Nie wiemy co dzieje się poza kamera. Dajmy mu czas i na pewno instynkt tu zadziała 😀
Uważam,  że wcale mu źle nie idzie ...to młody samiec , Wrotka starsza , dodatkowo samce czują  respekt w stosunku  do samic......bo są duże,  łowne i zaradne ..... On był kilka razy dziś przy gnieździe.  wszystko  jest  na dobrej drodze ...Nie miał nigdy  swojej samicy i stąd brak doświadczenia. ..da radę,  będą młode 🙂  

..
A w ubiegłym roku to Wrotka miała innego partnera i młode z nim....Czajnik nie uczestniczył praktycznie w sezonie lęgowym,mlode byly nie jego i pojawił się po śmierci Czarta ...to jego pierwszy,  pełny  sezon lęgowy będzie......😊
Iwona65
Amen
Wrotka na progu 6:15 😃
77 Views
77
Jakaś mała ta Wrotka ,  coś jak Czajnik dla mnie ...🤔  nie mogę jej dziś rozpoznać
Jednak to byl Czajnik 😎, Wrotko, możesz  być dumna  ze swojej wielbicielki, że  trochę cię jednak zna....... 😊(wpis Manty na Forum)
Wrotka na progu, pilnie się rozglada.
49 Views
49
Wrotka
51 Views
51
monikam54
Ale objedzona 🤣 że ona jeszcze pion trzyma 🤣
Ładnie sobie pojadła 😁
Siedzi pięknotka, napuszona.🤩 Czeka? Odpoczywa? Któż to wie...
65 Views
65
Wrocia ćmoka i zaprasza, Czajnik balkon  i ani cm dalej
61 Views
61
Czajnik na chacie
69 Views
69
Wrotka ponownie na progu, papę drze😆
54 Views
54
Lublin , próg budki
50 Views
50
13:24 Wrotka na progu
42 Views
42
Spotkanie
114 Views
114
Wrotka była przez moment
83 Views
83
Wrotka
84 Views
84
A kto to w Lublinie takie ładne piórko zgubił? 😉
86 Views
86
Manta
To Czajnik odlatując z budki, piórko wymiótł 🙂 https://youtu.be/_6tdLGjSuK0
Amika
Gołąb, albo wiatr je przywiał z wyższych balkonów albo wymiótł z głębi budki, bo tam wciąż stare resztki leżą.
9:58 spotkanie w budce
75 Views
75
More