Przepraszam za błędne informacje, które właśnie opublikowałem. Samiec 9DH w Dobra nie jest teraz tym samym sokołem, co 9DH,który walczył w Głogów w 2024-03-14.
Akeya jest naszą drugą przyjaciółką. Malowała dla Franka. Na końcu tej strony.😘 https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30925-franek-2008-2024?start=20
Spróbuj z różnymi przeglądarkami. U mnie na Chrome nie działa, ale na Firefox już tak. A żeby dziwniej było, to zależy od sprzętu, w tablecie inaczej, w smartfonie działa podgląd na zwykłej Operze, trzeba się nieźle nakombinować:)
Warto by było w końcu edytować grafikę. Niektórzy się gubią i piszą na forum o Dobromirze, a mamy przecież już na dzień dzisiejszy taką sytuację, że mamy zarówno innego samca jak i samicę.