Display: All
samiec na kracie
70 Views
70
Hugx2
Był bardzo pełny.🤭
Przepraszam za błędne informacje, które właśnie opublikowałem. Samiec 9DH w Dobra nie jest teraz tym samym sokołem, co 9DH,który walczył w Głogów w 2024-03-14.
85 Views
85
Aktywna Uncja. 😍W lipcu wyszedł z domu przez swoją matkę.
https://zapodaj.net/plik-eN4UcQ8qoj
88 Views
88
Octopus
Nasza jedyna córka, Uncja! Dziękuję Akeya za odkrycie jej.
https://zapodaj.net/plik-0fbXeaY7qH
91 Views
91
niza
Super wiadomość 💗
Octopus
Akeya jest naszą drugą przyjaciółką. Malowała dla Franka. Na końcu tej strony.😘
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30925-franek-2008-2024?start=20
Dzięki Octopus za przypomnienie i  zaprezentowanie Akeyi 🤗
Hdotu
😍
Terka
Dziękuję za rozpoznanie. Brawo Elik i Octopus. 👍
Hugx2
!🤩
może to być np. 4 HT, a takie numery otrzymała Uncja, jedynaczka z Głogowa z 2024
87 Views
87
Lili
👍🏻🥰
Terka
Potwierdzam. Uncja to jest. Prawa szeroka obserwacyjna - https://zapodaj.net/images/5a7ffe9c775c6.jpg
Terka
A na której nodze niebieska ?
elik
na prawej
Na prawej
buber
Też mi to na T wygląda.
elik
a Sawka (od Franka i Gigi) miała 4HX
ktoś odczyta? czyba 4 i chyba H https://zapodaj.net/plik-E7tjhQGzxc
83 Views
83
buber
4HT miała  Uncja. 4HA samczyk z Gdańska.Jeszcze 4HX Sawka
Może Uncja 4HT ...
elik
monikam54
Wygląda jak 4HI?
para na wizji
73 Views
73
elik
młoda poleciała
ktoś siedzi na budce
71 Views
71
elik
to może być ta roczna samiczka
Alina złapała młodego przy gnieździe.  To nie jest ta nowa samica
83 Views
83
12.12 siedzi samczyk na kracie
80 Views
80
Nie mam podglądu obrazu z Dobrej Proszę o podanie linku z góry 
dziękuję
86 Views
86
buber
Spróbuj z różnymi przeglądarkami. U mnie na Chrome nie działa, ale na Firefox już tak. A żeby dziwniej było, to zależy od sprzętu, w tablecie inaczej, w smartfonie działa podgląd na zwykłej Operze, trzeba się nieźle nakombinować:)
monikam54
Wejdź sobie na forum , Misio779 dał tam pełną instrukcje 😉
Gawi
elik
po kliknięciu w ten link i tak przenosimy się na adres https czyli bez obrazu
Amika
Mnie przeniosło do gniazda z obrazem czyli bez tego s
elik
skąd się bierze ten cyrk z tym podglądem ? że też przez tyle lat nie można zrobić z tym porzadku 😕
Gawi
Petycje do Emitela
Gawi
Elik, a czyścisz czasami historię przeglądania,?
elik
nie i cała reszta podglądów działa normalnie wiec to nie może być przyczyną
Gawi
poczytaj sobie  https://zenbox.pl/blog/protokol-http-a-https-jaka-jest-roznica-miedzy-nimi/  Emitel ma chyba łącze http.
10.16 spotkanie pary 😁
63 Views
63
buber
Warto by było w końcu edytować grafikę. Niektórzy się gubią i piszą na forum o Dobromirze, a mamy przecież już na dzień dzisiejszy taką sytuację, że mamy zarówno innego samca jak i samicę.
71 Views
71
elas59
Przepraszam za Dobromira ale już poprawiłem w Swoim poście .
oczami.ptakow
Tak samo Prezesa na Pałacu już można wpisać jako rezydenta.
monikam54
9DH jest przecież już od zeszłego roku więc chyba można go nazwać już rezydentem.
Gawi
No niestety, na oficjalnych danych nie można polegać.
samiec zaprasza
66 Views
66
W Dobrej spotkanie.Niestety kamery tną przekaz.https://zapodaj.net/plik-hUdAuBXUll
58 Views
58
Wieslawa42
Niestety ja nie mogę podglądać , kamerka nie dziala, więc takie foto i każda informacja jest super.
Misio779
Instrukcja podglądu jest na forum Dobra strona 1
More