Display: All
Samiec pustułki na podeście
36 Views
36
pan pustułek na poręczy
63 Views
63
pan pustułek na poręczy
65 Views
65
W Wałbrzychu delikatna tęcza, może coś zwiastuje? 😉 https://zapodaj.net/plik-VaNdiyeVRL
68 Views
68
Iwona65
👍
Czy w ostatnim czasie pojawił się jakiś sokół w Wałbrzychu?
62 Views
62
Misio779
Od kwietnia 2024 odkąd obserwuję to pustułki miały lęg.
Niestety , .nie .......
Dziś 4 grudnia ..data jak każda inna...ale dokładnie rok temu Baron ostatni raz odleciał z  wałbrzyskiego podestu ( wpis Elik na Forum) I od tej pory słuch o sokolach zaginął....myli się jednak ten,  kto myśli,  że to już koniec wałbrzyskiej przygody z sokołami...pewnego dnia one się znów pojawią 🙃  Często tu czytałam,  że FF cierpliwy i twardy musi być!!!  Cierpliwa jestem , twarda może nie do końca , (  chociaż jest postęp )        Do  FF z W - cha --  i dla nas zaświeci w końcu słońce 🤩😊
69 Views
69
IzaEs
Ale póki co dzisiaj zasypało Wałbrzych i kamerki 😮😮😮🥶
niza
Oby tak było. Każdego dnia chociaż na chwilę zaglądam w nadziei, że może to dziś, może tym razem włączę podgląd i zastanę jakiegoś nowego sokoła przy kamerach. Nie jestem wprawdzie z Wałbrzycha ale mam najbliżej jeżeli chodzi o gniazda. W mojej miejscowości też jest całkiem fajny, duży komin i też każdego dnia na niego spoglądam, że może kiedyś się doczekam, ale to już byłby w ogóle kosmos dla mnie. W ogóle mam wrażenie, że sokoły Dolnego Śląska to za bardzo nie lubią. Nawet patrząc na telemetrie różnych sokołów to widać, że ten region jakoś omijają szerokim łukiem. Ale masz rację, trzeba być cierpliwym, trzeba się tego nauczyć. Oby to słońce w końcu zaświeciło 🙂
IzaEs
Zaświeci jestem tego pewna😇😇😇 i będzie piękna para do podglądania 🥰🥰🥰
Iwona65
Oczywiście, że zaświeci w Wałbrzychu. Tak jak  w gnieździe gdzieś tam na północy Polski.... 😉
Zaświeci,  zaświeci 🤩i na północy i na południu...
Samczyk pustułki na kracie
68 Views
68
samczyk na wizji
73 Views
73
elik
jest parka
Pustułka na podeście
69 Views
69
ciekawe skąd się wzięło to całkiem spore pióro w budce ?
64 Views
64
parka na wizji
92 Views
92
Pustułkowa samiczka ciągle w domku przebywa (już w nocy ) -może pogoda jej nie odpowiada , a może coś , o czym nie wiemy .
77 Views
77
grzegorz611
Siedzi bo deszcz leje od 4 dni, na polowanie nie poleci. Mogła by do biedry polecieć po kurczaki, brak chyba kasy 😜
IzaEs
Jakoś tak dziwnie siedzi w tym kącie 🤔
13:06 Pustułka siedzi w domku co ciekawe od wczoraj od około godziny 20😀
66 Views
66
Para pustułek na kracie 7:05 😃
56 Views
56
Parka na podeście (samicy prawie nie widać, bo zlewa się ze ścianą🤣)
41 Views
41
More