Uważam, że wcale mu źle nie idzie ...to młody samiec , Wrotka starsza , dodatkowo samce czują respekt w stosunku do samic......bo są duże, łowne i zaradne ..... On był kilka razy dziś przy gnieździe. wszystko jest na dobrej drodze ...Nie miał nigdy swojej samicy i stąd brak doświadczenia. ..da radę, będą młode 🙂
A w ubiegłym roku to Wrotka miała innego partnera i młode z nim....Czajnik nie uczestniczył praktycznie w sezonie lęgowym,mlode byly nie jego i pojawił się po śmierci Czarta ...to jego pierwszy, pełny sezon lęgowy będzie......😊