Display: All
jur
jur
To chyba samiec siedzi na podeście
59 Views
59
Kos
Kos
Samiec od 6.13 - 6.18 , od 6.56 - 6.58  samica 😏
Sokół na galerii.. widoczny z daleka 😎
54 Views
54
Torek z prezentem na daszku budki
41 Views
41
Torka cioka w budce
41 Views
41
elik
skoczyła w dół
elik
ktoś na galerii
tylko łepek ciemny widać 🤓
Torka czeka na zalężanie a absztyfikanta brak
39 Views
39
jur
jur
Na kopulację, co wy z tym zalężaniem ? Nawet słownik podkreśla mi to na czerwono 😁
krzyś
W przypadku ptaków to zalężanie lepiej brzmi niż kopulacja 😀 a słownik zawsze można zaktualizować 😆
O 13:55 (czas kam.zew) para na wizji, chcięli oboje usiąść na barierce, ale Torka mignęła sie i skręciła , a ciokający torek przebywał 4 minuty. Na chwilę do domu wszedł i w dołku grzebnął 😀. Później jeszcze Torka była 16:06-16:11, pogłębiła ten sam dołek co Torek wcześniej 😆
https://zapodaj.net/plik-HWtIy6ivhV
39 Views
39
i tutaj też zapisy powróciły 😃
28 Views
28
Kos
Kos
Wczoraj
Sokół widoczny na trzepaku, z daleka🤓
39 Views
39
Kos
Kos
To samica była
Torka w budce
33 Views
33
Ale teraz w Wałbrzychu czysto -Koszalin, Toruń Łódź  szkoda słów
44 Views
44
Torka na poręczy
57 Views
57
Lili
🤔😏
Wieslawa42
tylko jak tu gniazdko uwić , jak taki burdel na chacie😆
elik
u Torków zawsze tak budka wygląda, Helga z Wałbrzycha też lubiła taki "rozgardiasz"
😮
Ileż to było sprzeczek , sporów,  w temacie " rozgardiaszu " w W - chu .... 😉  piękne to były czasy  🥰 🤔
Odleciała 6.40
65 Views
65
Ruda leżakuje 🙃
62 Views
62
IzaEs
Szkoda ze w takim syfie 🫣
Gawi
Kto może sprawdzić na technicznym jak się zachowywała przy wejściu , Lepiej poobserwować, być czujnym, pomimo że czas pobytu samic w budkach się zbliża
Misio779
23:19 piórka czyści. Czyli w porządku 🙂
127oskarALFA
??? - co to....!!!...
Mimi
Rezydentka. Jajka w drodze ;)
monikam54
Ale co ze już jajko będzie ?😳
Mimi
Nieeeee, na razie się przygotowuje. Pierwsze oznaki, że już niedługo - samice zaczynają nocować w gnieździe, a torunianka akurat lubi czasem poleżeć.
monikam54
Dzięki za odpowiedź . Bo już myślałam, że jajka się będziemy spodziewać , a chyba za wcześnie jeszcze.
Chyba Torek na poręczy
47 Views
47
Kos
Kos
To samica była
o 8,02 zalężanie na galerii
51 Views
51
More