Display: All
Werwa oczadziała ? Zamiast jajek pilnuje podestu na G1
69 Views
69
Driver1965
Niestety wczoraj zmógł mnie sen. Ktoś doszedł co to za samica ?
elik
tak, przewiń w dół płocki boksik, tam wszystko jest
elik
może  będzie korekta planów, Werwa zacznie na nowo znosić jajka na G1 ?🤔
OlaOlszowska
W końcu się ruszyła z tego podestu G1
Jajka same od blisko 2 godzin
OlaOlszowska
Przed chwilą Rafik odleciał z G1 to może doleci do jajek ...
Rafik w ogóle boi się czegoś w tej budce, nie chce tam siedzieć na jajkach. Wejdzie na chwilę i ucieka
nasza para na G1, jajka same na G2
80 Views
80
OlaOlszowska
Dalej siedzą na G1 a jajka same
elik
Werwa nie śpieszy się do jajek, po kopulacji zapewne oczekuje prezentu
elik
i kolejna kopulacja
buber
Moment po. Wypięta Werwa😁https://zapodaj.net/plik-Snsd18oftc
elik
o 6,50 znów ja widzę na G1
elik
odleciała o 6,41
elik
Rafik w budce, Werwa na kracie domaga się kopulacji
raf
5.35 Walka samic na kracie G1....spadły
67 Views
67
elik
to było do przewidzenia
raf
Werwa vróciła na kratę G1
raf
Obca przegoniona. Rafik w G1 a Werwa pałaszuje  łup intruzki
62 Views
62
JS
To ustawienie kamer, sorry, ale jakaś masakra, na ścianę komina zamiast na sokoła :(
93 Views
93
oczami.ptakow
Ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać rano. Raczej na samym początku rezydenci jej nie zauważą, bo są zajęci jajkami, ale jak np. ruszy na polowanie, to może mieć ciężko. Dobrze byłoby przypilnować jej odlotu, aby udokumentować odczyt.
elik
to pewnie ma związek z z jakimiś tajnymi informacjami o obiekcie, im mniej widać tym lepiej
JS
nas interesują sokoły a nie jakieś tam ..obiekty, a poza tym jak ktoś chce podejrzeć to zobaczy z google maps
Ja mam takie pytanie do tych ,którzy się bardziej orientują. Czy te dwa gniazda są w takiej odległości jeśli chodzi o rewir ,że mogą być dwie pary? Werwa z Rafikiem na 2 , a ta nowa z jakimś tam samcem w 1? Czy jutro może dojść do starcia ?
85 Views
85
Misio779
Około 1,4 km w linii prostej.
https://zapodaj.net/plik-r6WyugABuc
jur
jur
Dokładnie ile metrów jest pomiędzy kominami to nie wiem, ale są blisko. Chyba ktoś kiedyś pisał że ok 400-500 m , a to bardzo blisko.
monikam54
Rozumiem , czyli nie ma opcji ,że może być tam druga para bo jest za blisko.
jur
jur
Zdecydowanie.
JS
Ja tam się nie znam za bardzo, ale Werwa zapewne ją pogoni :(
monikam54
Szkoda 🥺
JS
Może ją przypiliło na ... zniesienie i znalazła wolną chatę :)
73 Views
73
elik
Werwa nie pozwoli, żeby jakaś obca po rewirze się kręciła
JS
No to Werwa da jej jutro .. popalić
Udało się mi przeczytać. To 6EX.
Czyli stała bywalczyni, dwukrotnie widziana w zeszłym roku w Płocku.
75 Views
75
Misio779
Pojadła i zasnęła w piórkach. Musiała być zmęczona. Było wcześniej widać, że oczy jej się zamykały.😃
tiga8
Coś ją ciągnie na Orlen
tiga8
Nadlesnictwo Kłodawa 2023r
OlaOlszowska
W zeszłym roku widywana na Orlenie Płock- wszystkie informacje z sokołopedii.
..w marcu i lipcu tu była
OlaOlszowska
Nadleśnictwo Kłodawa rocznik 2023
Efa
Efa
Potwierdzam. Jednocześnie pisaliśmy :)
Może podejdzie bliżej do kamery
69 Views
69
Efa
Efa
6 EX
Na zewnętrznej nie ma podczerwieni jeszcze. Jakby podeszła to uda się odczytać.
70 Views
70
oczami.ptakow
Wygląda podobnie do tej co była na Kawęczynie jakiś czas temu. Poróbcie jej dużo zdjęć, aby był materiał porównawczy. Ja nie mogę, bo zaraz mecz mi się zaczyna.
...jesienią Gratka  7DN od Neli i Juniora była tutaj , może coś się jej przypomniało..
to obca samica
69 Views
69
Kto właśnie jest na podeście kam1?
https://zapodaj.net/plik-mQpDXpSL1E
64 Views
64
Misio779
Ma obrączki. Na razie niewyraźne.
https://zapodaj.net/plik-eN0ayhuPEy
elik
ma obrączki, Werwa ? w takim razie na jajkach Rafik
Misio779
To nie Werwa. Werwa nie ma kropek na żabocie.
Podgląd G1 wrócił. Inne ustawienia kam1 i 3 😃
76 Views
76
IzaEs
Tera to mi nawet G2 nie działa 😩🤣
IzaEs
Super że wrócił 🤩 i faktycznie kam.1 ciutke w prawo bym dala a kam.3 u mnie nadal nie działa hmm 🤔
monikam54
U mnie działa 🙂
W Płocku jajka same, ponad kwadrans widzę...trochę długo.
73 Views
73
monikam54
Dzisiaj to już nie pierwszy raz gdy jajka były same.
Rafik chyba przeraźliwie się boi tego sufitu. 
Ciekawe jak będzie dalej wyglądać inkubacja z jego strony 🧐
Już się grzeją :D
Terka
Jest Rafik na podeście.
Terka
Przyleciała Werwa i jajka zakryła.
Werwa stoi w progu , tylko ogon widać 😀
64 Views
64
More