Chcecie poznać, a proszę bardzo 😃.Historia opowiedziana przez Kunia, więc może nie tak dokładnie ją powtórzę. Jak wiecie, FF kuń pracuje jako alpinista i "świadczy" usługi czyszcząco - myjące, jak i obrączkarskie. Zdarzyło się obrączkowanie w NDM. Kuń zabrał ze sobą kolegów do pomocy. W pracy, jak to w pracy, każdy ma jakąś ksywkę. Właśnie wtedy był z nim kolega , który fizjonomią przypomina chińczyka. W pracy mówią na niego (z polska) Czajna. Wtedy tam na kominie każdy miał prawo nadania imienia dla pisklaka, a że Czajna wyjął z worka akurat samczyka to kuń stwierdził że Czajna być nie może więc to będzie Czajnik 😅. I to mniej więcej na tyle w temacie genezy powstania imienia Czajnik. Ciekawe, czy na "zaprzyjaźnionej" stronie ukaże się ta informacja. Zaznaczam że to informacja zastrzeżona tylko dla FF na peregrinus.pl