Display: All
Odstępy czasowe (w jajkach) w tym roku u Werwy to 60,5 h i 61 h (jak dobrze policzyłam). Więc mniej więcej za 2h powinno być kolejne, ostatnie.
75 Views
75
monikam54
Ale już było następne zalężenie po 4 🥚więc może będzie jeszcze 5 ? 🫣
W jakiej odległości od siebie są gniazda G1 G2
76 Views
76
revico
w Płocku jest drugie gniazdo z sokołami w dawnej mleczarni , jakieś 7 km od Orlenu
niza
Nawet nie wiedziałam. To może faktycznie 10 km to przesada. Ale tak czy inaczej tutaj nawet nie ma 2km, a to zdecydowanie za mało.
elik
1,4 km w linii prostej
niza
Jakieś 1,5 km. Rewir sokoła to bodajże 10 km. Także oba gniazda to jeden rewir.
Myślę że będzie problem z jajkami Werwy i Rafika
71 Views
71
Violetta
Nie będzie problemu, dzisiaj będzie 4 jajko Werwy I Rafika.Sytuacja się unormuje.
IzaEs
😢
No to już wiadomo co Rafika tak straszy na suficie 🫣
67 Views
67
Tylko że to się działo na G1 a jajka są na G2
niza
Tak, to prawda, ale pytanie czy na G2 też jest zamontowany taki reflektor z mocnym światłem?
Jeśli tak jest to trochę słabo :/
niza
Faktycznie, kiepsko to wygląda. To musi być bardzo ostre światło, a przynajmniej tak to wyglądało.
niza
Zdążył ktoś zrobić zrzut tego? Bo mi się nie udało.
OlaOlszowska
Ktoś się bawi kamerą w G1 i widać oświetlacz na sufice - czy w drugim gnieździe też taki jest i o niego chodzi?
IzaEs
To chyba powinna być odpowiedzialna osoba na obsłudze tych kamerek 🤔🤨
niza
Ale to na G1, a nie na G2.
Jest Werwa i Rafik, było zalężenie.
77 Views
77
Werwa prezent dostała , coś małego konsumuje na kracie 😁
81 Views
81
😔 Werwa ma inne obrączki. Na G1 stoi chyba inny ptak niż Werwa.  Nie , no masz rację Monika. Teraz pokazała kuper, to jest Werwa.
81 Views
81
monikam54
To paniusia Werwa była bo właśnie wróciła i zaszczyciła jajca swoją obecnością 🤣
monikam54
Chyba widać 2 EV to Werwy
Inspe
Chcę tutaj wkleić zdjęcie i nie mogę znaleźć jak się dodaje załącznik jpg tutaj ?
monikam54
Przez zapodaj.net
Inspe
Och tak , dzięki. No zapomniałam
Na 1 Werwa ? Na 2 na kracie chyba Rafik 🫣
69 Views
69
Inspe
Tak jest. Duży rewir mają. Na dwa kominy działają.
Płock, myślę że wszystko dziś 😍wróciło do normy, Werwa i Rafik było zalężenie na g1, potem prezencik , teraz Werwa na jajkach.  i super.
71 Views
71
Driver1965
Ale jak to,latają na G1 żeby się"stukać" ? 😵😵😵
monikam54
Już jajca same 🫣
Rafik z łupem na g1
68 Views
68
elik
wołał Werwę, a samica na jajkach, nie wiedział ?
Wieslawa42
Werwa konsumuje , Rafik podrzucił na G2
G1 akt miłosny na podeście Werwa i Rafik
59 Views
59
raf
G1. Rafik w środku, Werwa na kracie
50 Views
50
Wieslawa42
a na kracie było zalężenie🥰
To jest Werwa
44 Views
44
chyba Werwa
43 Views
43
4:52 Werwa na kracie G1
38 Views
38
More