Display: All
Biduleczka w tym śniegu , zmoknieta, twardo siedzi na jajach 🌻👍
75 Views
75
A w nocy pewnie zniesie następne.
Kochane nasze pupile❤️🌞
90 Views
90
🫨🫨🫨
77 Views
77
Nieźle ich zasypało 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️
78 Views
78
W Baryczy śnieg i któryś rodzic (Zdenka?) grzeje jajka
72 Views
72
raf
Ale Borki w Dolinie mają aurę
67 Views
67
raf
Forest
84 Views
84
Zdenka wróciła o godzinie 12:31 i siedzi, albo leży... to zależy.
88 Views
88
Terka
Po 14 tej Zdenka wstała na chwilę.
W Dolinie Baryczy zmokła kurka na jajeczkach siedzi.
106 Views
106
Arau
12:31 zmiana, wróciła Zdenka
Jakiś pomysł po co w Trzebieży ten mech? Do wysiadywania to może miło, ale czy później małe nie będą miały za ciasno?
98 Views
98
W Trzebieży ptasi koncert, a sokoły cicho i poza wizją.
98 Views
98
Terka
Odezwały się sokoły, ptaki umilkły.
W Dolinie chyba Borek na jajkach.
85 Views
85
potwornicka
To mu się fucha trafiła ;) w taki deszcz 😅
Tajga na gałęzi siedzi, jak otwiera oczy to tak świeci oczami jak lasery to wygląda w tej ciemności 😃
😆
100 Views
100
Misio779
Noooo. Aż mnie oślepiła 😂.
Była całą noc. O 5:42 poleciała.
Iwona65
Gwiezdne wojny
Tajga na gałęzi ? Chyba będzie nocowanko 😊
80 Views
80
Misio779
Według mnie tak. Duże to takie, to Tajga.
Forest na wizji
85 Views
85
More