Display: All
Kwidzyn,samica w budce, chyba na noc zostanie
64 Views
64
Mi ciągle kamera nr 2 się ładuje a nr1 nie działa wcale
Amika
Spróbuj z tej strony podglądać https://player.syntion.pl/ u mnie dzisiaj tam działają bez zarzutu
54 Views
54
Wczoraj późnym wieczorem też byli w domku we dwoje 
Kamera zewnętrzna coś nie działa brak obrazu
49 Views
49
Gawi
U mnie działa
Bosa śpi w środku z głową w piórkach 1:40 😀
46 Views
46
Czy w Kwidzynie to jakaś młoda w gnieździe????
65 Views
65
niza
Nie, to zmokła kura 😁
Aha... zmokła i zmęczona chyba bardzo 🙂
Spotkanie pary w Kwidzyniu.
62 Views
62
Kos
Kos
Kwidzynie 😉
Fiber i samiczka "pracują" 😃 https://zapodaj.net/plik-Y9zKp9fam9#
52 Views
52
Mam podgląd do Kwidzynia, sokół na progu
55 Views
55
buber
Zdaje się, że to Fiber. Samica woli raczej na kracie siedzieć.
Dobrze odżywiony Fiber na progu 😆.
Ja od jakiś dwóch tygodni mam problem z podglądem na chromie. Zawsze po uruchomieniu, po 4 sekundach zawiesza się obraz i włącza kręcioł.
Dobrze było na player.syntion, ale od kilku dni jest tak samo, ale na samsung internet jest ok.
54 Views
54
Kwidzyn padł po całości
43 Views
43
Kam. zewn.  mi nie działa . Jak u Was?
49 Views
49
powsinoga
siedzi pani domu 😊  chyba 🤭
powsinoga
mi działa
Gawi
mnie też, ale Basiula narzekała, trochę nizej
Gawi
Tu jako tako działa, chociaż czasami kręcioł się włącza    https://player.syntion.pl/
Iwona65
No właśnie, cały czas kręci . Dzięki wszystkim
Samiec w gnieździe..
39 Views
39
Nie mam podglądu w Kwidzyniu, ekran czarny, kółeczko białe długi czas 😒
32 Views
32
Fiberowa na kracie przysypia 😆
41 Views
41
Fiber na progu gniazda 😍
49 Views
49
More