Display: All
6EX w G1 - Kto to.....???
76 Views
76
monikam54
Jak dobrze widziałam to wskoczyła na kamerkę zewnętrzna
127oskarALFA
Poleciała po kolację, szybko wróciła, pożarła, dzioba wytarła i sobie siedzi ...
Amika
Część jedzenia w progu schowała na później
monikam54
Była kilka dni temu , ale była zadyma z Werwa
..to ta młoda z Kłodawy,  już tu była kilka razy ... 6EX  2023 r
...5 .03  przenocowała w gnieździe...zamętu narobiła...
Rafik na jajkach? Chwilę w sufit się patrzył/patrzyła niespokojnie
77 Views
77
jajka bez grzania
81 Views
81
Werwa dzielnie grzeje jajeczka 🥰
73 Views
73
Pan pustułek na G1 7:40
67 Views
67
dzisiaj też, tylko nie umiem rozpoznać czy pan, czy pani :)
Sokół Falco - to "niezły Gość " -wrócił do Polski -tu nie strzelają - niech Mu się u nas wiedzie i niech słońce baterie mu ładuje ....
70 Views
70
Rafik na podeście rozgląda się nerwowo. Jajka odkryte.  Po chwili wrócił i zasiadł.
72 Views
72
Iwona65
A ja mam teraz ponad minutowe nagranie z inkubującym Rafikiem.... I ani razu nie spojrzał w sufit 🙃
Łomatko, przyzwyczaił się, albo pająki się wyniosły... :)
70 Views
70
daro40-40@o2.pl
Jak tylko pamiętam zawszę oglądał sufit
Werwa poleciała się przewietrzyć albo za potrzebą bo już wróciła zanim zdążyłam napisać i rozmościła się na jajkach 😆😆
113 Views
113
IzaEs
Oby... bo Werwa oszaleje jak na dwa gniazda będzie latać 🫣
127oskarALFA
.....No to Pustułczaki na G1 , będą miały chyba - "święty spokój" ...
Chyba Rafik  na jajkach bo walczy z sufitem 😆
102 Views
102
Pustułki na G1
85 Views
85
jeszcze siedzą :)
raf
G1. Pustułki
78 Views
78
Para pustułek na G1, oby już Wewra dała im spokój 🙏🫣
84 Views
84
Lili
😉
Misio779
No i właśnie rewir jest Werwy i Rafika, a jakoś udał się pustułkom lęg w zeszłym sezonie. Myślę, że jest szansa, by i w tym sezonie był lęg. Oczywiście przy zamienionych budkach 😃
monikam54
Tylko już niech Werwa się 🥚🥚🥚🥚 zajmie i da im spokój 🤫
127oskarALFA
Podziwiam odwagę i waleczność tych małych sokołów .....
Rafik ciągle walczy z sufitem. No ewidentnie mu nieodpowiada.
89 Views
89
może tam jakie pająki wlazły, a on ma arachnofobię?
Przed chwilą Werwa przegoniła pustułki z g1 Pan Pustułek dzielnie bronił a nawet zaatakował Werwę
83 Views
83
Dan21
One później składaja jaja wiec jak Werwą będzie miała swoje młode to może już się jej nie zechce ich ganiać.
monikam54
Szkoda mi ich , w tamtym roku miały udany lęg na G2 to zachciało się jej zmian..
Ciekawe, czy to te zeszłoroczne z G2?
monikam54
Pewnie tak 🥺
More