Display: All
Dzisiaj na znak solidarności z sokołami zjadłem sobie surową opiórkowaną wołowinką 🪹
197 Views
197
Smakował ??? 😮
I kto to teraz posprząta?
187 Views
187
A tak było czysto w budce....
170 Views
170
Amika
@ Pliska -> Tu lepiej pasuje Twój kolejny wątek z dyskusji cyt. "I kto to teraz posprząta?"
Wrotka na podeście 😊
168 Views
168
Spotkanie w budce.
243 Views
243
niza
Czajnik ulotnił się w popłochu, jak to u niego bywa.
Wrotka gada i gada i patrzy w górę :P
225 Views
225
7.35 Wrotka na podeście
189 Views
189
4.43 Czajnik przyleciał i rozmawiają z Wrotka w budce
208 Views
208
Misio779
Wrotka gadała mu jak szalona. Ochrzaniała go, że bez śniadania przyleciał 😆
helenabrdys@gmail.com
O 5 Wrotka wyleciała i wróciła nie wiem kiedy, ale jak teraz weszłam to o 5.15 siedzi na kracie i je. Pewnie Czajnik dał jej
elik
i to takie solidniejsze śniadanko, żadna tam sikorka
helenabrdys@gmail.com
Minutę później odleciał
Godzina 4.34 Wrotka nawołuje z budki
163 Views
163
Godzina 3.16 Wrotka siedzi na kracie z boku i krzyczy
149 Views
149
Wrotka o 2.05 poszła ponownie spać
124 Views
124
Godzina 2 w nocy Wrotka się wybudziła, obserwuje i krzyczy. Chyba w oddali słyszałam też innego sokoła, ale to mogła mi się transmisja zaciąć i być to Wrotka
112 Views
112
W Puławach 4 jajeczka...samiczka cały czas pięknie inkubuje 😍 tylko partner jakiś nieśmiały bo nie chce wcale się pokazać...
165 Views
165
www.peregrinus.pl
Całkiem niedawno komentowaliśmy podobną kwestię w Grupie "Nadrzewne Gniazda Leśne".  I tym razem zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się z zasadami dodawania wpisów w poszczególnych "Wspólnych Grupach". Stosowanie zawartych tam zasad wszystkim nam ułatwi życie i zaoszczędzi niepotrzebnego stresu. ;-)
Powtórzmy mimo wszystko: Wpisy w boksiku pod podglądem powinny dotyczyć życia sokołów wędrownych lub innych mieszkańców z powiązanego gniazda z kamerami on-line. 
Wpisy mogą dotyczyć obserwacji sokołów wędrownych w naturze z okolic tego konkretnego gniazda.
Nie będzie błędem jeśli pojawią się tu wpisy dotyczące dawnych mieszkańców lub potomstwa pochodzącego z tego gniazda. Nie dodajemy tu wpisów dotyczących innych grup gniazd z kamerami on-line.
Kotu pisz o Puławach. Przecież to nasi sąsiedzi.
A co to ma do Wrotki ? Może przenieś się na boksik Puław. Tutaj są newsy z Lublina. Nie rób spamu i pisz w temacie.
helenabrdys@gmail.com
Co to wgl za komentarz. Nie ma transmisji na żywo z Puław, a Puławy są z województwa Lubelskiego, więc jak najbardziej w dobrym miejscu jest ta informacja. Każdy kto tu jest nie jest tylko dla jednego gniazda tylko dla wszystkich i bardzo dobrze wiedzieć, że inne gniazda mają już jajka. Jak się coś nie podoba to można odejść, nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Kotu bardzo dziękuję za wiadomość, super, że tam spokój mają, oby samiec się trochę ogarnął 😊
Kotu
Słucham??? Nie ma tematu Puław, a gniazdo w Puławach przez to, że jest starsze od lubelskiego, również zasługuje na uwagę i to nie mniejsza. Jeżeli masz problem z moim wpisem zgłoś go do administracji...
To może piszmy pod Lublinem o Łodzi, Warszawie i Włocławku. 🙄 są tematy ogólne i tam można dyskutować. Wolę wejść na grupę i poczytać o Wrotce, a nie innych samiczkach, bo wprowadzasz dezinformację. Tu jest wątek Wroci gadaj sobie na ogólnym o innych gniazdach
Bożka
Kobieto ogarnij się! Myślę, że nie tylko my z Lubelskiego czekamy na wiadomości z Puław i nie będziemy latać po wszystkich tematach, żeby je znaleźć. Nie pasuje, nie czytaj!
XD ale wiesz, że więcej czasu zmarnowałeś/łaś pisząc te komentarze, a nie po prostu ignorując wpis skoro Cię nie obchodzi?
Wrotka w gnieździe ,myśli w  dołku ..czy to dziś???   Dawaj Wrocia .....
175 Views
175
Wieslawa42
byłoby super, też takie mysli miałam gdy dołeczek poprawiała.
A teraz nie widać a słychać 😃
155 Views
155
More