Display: All
W Dobrej samica wróciła. Najpierw schowała resztki po śniadaniu, a poźniej weszła do gniazda
45 Views
45
raf
Niezawodny WiFi informuje, że 2 jajko ujrzało ten cudny widok w Dobrej o godz 2.19
52 Views
52
Terka
Gdzie ?
9DH samiec bez imienia?  Czy ktoś wie coś więcej o nim? Z kąd pochodzi?
53 Views
53
buber
Wg sokołopedii  Samiec
Urodzony w Goleniowie, w 2022 roku
Rodzice nieznani
Inspe
Dziękuję, to w Goleniowie są sokoły?!!!
buber
Ja bym się zdziwiła jakby któryś pojawił się na Pustyni Błędowskiej, ale w rejonach  pomorskich to chyba już norma.😃
😆
Inspe
Zdziwiłam się bo nie mamy tam kamer( albo to ja nic o nich nie słyszałam, może inny również nie mieli pojęcia o GOLENIOWIE) , a nie dlatego  że teren Pomorza nie odpowiedni dla sokołów
Samiec chwilę temu przynósł śniadanie.      https://zapodaj.net/plik-c1e2EiWjF6
48 Views
48
raf
Dobra. 2 jajka o 5.15.widoczne.
45 Views
45
raf
Były same, to by znaczyło, że zniesione sporo wcześniej
Dzisiaj chyba powinno pojawić się drugie 🥚?
66 Views
66
Bosa na kracie
67 Views
67
widać jajko, i nie, nikt nam kamery nie przestawił, sokoły je przeturlały
66 Views
66
Samiczka w budce przy jajku, robi toaletę kosmetyczną 😊
74 Views
74
Samiczka usadowiła się na jajku
69 Views
69
Samiec na podeście w Dobrej.
75 Views
75
Prosimy Admina o spowodowanie dobrego ustawienia kamer w Dobrej . 🙂
72 Views
72
Jak się dobrze przyjrzeć to widać w końcu kawałek jajka 😁
70 Views
70
Amika
Widać je tylko kawałek w 1 kamerze https://zapodaj.net/images/f422c2b6425bc.jpg
monikam54
Już nie widać 🫣Ja nie wiem co oni z tym jajkiem robią tam 😂
Amika
Z 2-ki nic nie zobaczymy a z 3-ki taki mam widok skrzynki https://zapodaj.net/images/b76d9a8286940.jpg
Dzień dobry FF. W Dobrej raczej jajka nie ma. Chyba, że w samym kącie i kamera nie sięga.https://zapodaj.net/plik-DCOJrPkjHy
68 Views
68
elik
jest, jest, tylko trzeba kamerę inaczej ustawić
buber
Faktycznie. Teraz dopiero na forum zerknęłam. Tak schowała, że nie widać.
Przeglądałam forum , i na ostatnim zdjęciu nie widzę obraczek. Bosa to wiadomo , ale to chyba jakiś bosy samiec się pojawił 😳
72 Views
72
More