Display: All
Bardzo cieszymy się z pierwszego lubelskiego jajka., tak jak z pałacowego. Obie seniorki nie zawiodły i czekamy na następne jajka.
A Wam wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie! 
288 Views
288
powsinoga
Gratulacje z Gdyni 🥰
Nie przestawajcie trzymać kciuków✊️,  została nam jeszcze jedna para. Forest i Tajga w zeszłym roku nie mieli jajek, może to będzie ten rok i zaszczycą nas 🥚🥚🥚🥚🥚
277 Views
277
Bożka
Tak, to gniazdo musi mieć w końcu szczęśliwy lęg 🤗❤️
Jeszcze Trzebież. A czy coś wiadomo o Wołominie bo w tym roku o tej lokalizacji nic nie słychać?
262 Views
262
niza
W Wołominie z tego co kojarzę to tamtejsi włodarze są nieprzychylni sokołom i stąd brak jakichkolwiek informacji. Już można było się domyślić w zeszłym roku, że jest coś nie tak skoro nie doszło do obrączkowania. Wołomin to nie jedyna lokalizacja, która dla nas jest "incognito" z różnych przyczyn.
Zmęczona jest i śpi Kochana  😍🥰
240 Views
240
Brawo Wrotka !!! Toruń dziękuje i gratuluje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Wroteczko nasza ukochana, co jak co ale Tobie to jajko się należało jak nikomu innemu 😃 Dzisiaj jest extra dzień, dwie niespodzianki, najpierw Giga, a teraz Wrocia 😍 Już naprawdę traciłam nadzieję, ale jest jest jest 😃 Co za emocje, jak tu teraz iść spać? 🥰🥰🥰
229 Views
229
Misio779
Tak na podsumowanie dnia 😍
https://zapodaj.net/plik-FzV3y6alWZ
niza
Już tabelki uzupełnione, nie mogłam się powstrzymać 😁
raf
Czajnik to chyba tym dzięciołem jajko zrobił
204 Views
204
powsinoga
😂😂😂
IzaEs
Jestem ciekawa reakcji Czajnika na to jajko i czy będzie je wysiadywał jak pojawią się kolejne ? 🤔🙃
🤣🤣🤣
Jajo w Lublinie!!
184 Views
184
💞
Jest jajko😁
181 Views
181
niza
Aaaaaaa jest 😁😁😁😁 O matko jak się cieszę aaaaaa
🥳🥳🥳🥳 ja też
niza
Ha a jeszcze dzisiaj jak Giga zniosła to pisałaś, że czekamy wiadomo na kogo i jest 😃 Tak się cieszę, że aż się popłakałam 😅
Jest jajo !!!! Mamy to 💪
173 Views
173
Hurrraaa🙃 Nareszcie😍 Brawo nasza kochana dzielna Wrocia 😍🥰😍
raf
To się 2 seniorki zgadały
..umówiły się jak nic 😁 postanowiły nas  przetrzymać,  abyśmy się trochę pomartwili 😜ale ogólnie zmieściły się jeszcze w marcu ....
Misio779
A to ci niespodzianka 😜😂
🥳🥳🥳🥳🥳
Matko Święta Wrotka chyba jajo znosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!
159 Views
159
monikam54
Cała akcja zaczęła się 22.07 😁
209 Views
209
Wrotka siedzi na poręczy w słońcu i cicho popiskuje 🥰
212 Views
212
...mogłabyś Wrotko, zlitować się w końcu  nad nami  podglądaczami ...Czy Ty wiesz , ilu wiernych fanów czeka na to wytęsknione jajko ?????  ..ale przejrzałam cię 😆..jako powszechnie znana celebrytka , budujesz napięcie  i w najmniej oczekiwanym momencie  zrobisz nam  kawał...no czekamy 😉
🥰🤗
Manta
I niech tak się stanie 🙂
No i stało się 🤗🤗🤗🤗
Jak ona teraz cudnie śpi z główką w piórach
170 Views
170
😍
szybkie przekazanie łupu na podeście i ewakuacja Czajnika
138 Views
138
ok jutro wpłacam myśle że nie będzie za póżno
https://www.facebook.com/share/p/1AGEn4TjMp/  ja to tylko tutaj to zostawię.
Wrotka na poręczy , śpi z głową w piórach ♥️
168 Views
168
More