Bardzo cieszymy się z pierwszego lubelskiego jajka., tak jak z pałacowego. Obie seniorki nie zawiodły i czekamy na następne jajka. A Wam wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie! ❤❤❤
Nie przestawajcie trzymać kciuków✊️, została nam jeszcze jedna para. Forest i Tajga w zeszłym roku nie mieli jajek, może to będzie ten rok i zaszczycą nas 🥚🥚🥚🥚🥚
W Wołominie z tego co kojarzę to tamtejsi włodarze są nieprzychylni sokołom i stąd brak jakichkolwiek informacji. Już można było się domyślić w zeszłym roku, że jest coś nie tak skoro nie doszło do obrączkowania. Wołomin to nie jedyna lokalizacja, która dla nas jest "incognito" z różnych przyczyn.
Wroteczko nasza ukochana, co jak co ale Tobie to jajko się należało jak nikomu innemu 😃 Dzisiaj jest extra dzień, dwie niespodzianki, najpierw Giga, a teraz Wrocia 😍 Już naprawdę traciłam nadzieję, ale jest jest jest 😃 Co za emocje, jak tu teraz iść spać? 🥰🥰🥰
...mogłabyś Wrotko, zlitować się w końcu nad nami podglądaczami ...Czy Ty wiesz , ilu wiernych fanów czeka na to wytęsknione jajko ????? ..ale przejrzałam cię 😆..jako powszechnie znana celebrytka , budujesz napięcie i w najmniej oczekiwanym momencie zrobisz nam kawał...no czekamy 😉
pomagam.pl/awm3nd
💚Niestety, nadszedł czas, że musimy poprosić Was o pomoc 😟
Koszty utrzymania podglądów, koszty wsiedlania, badań i utrzymania strony internetowej, tak wzrosły, że będziemy w końcu...