Display: All
19:50, Tajga w gnieździe
100 Views
100
Baszka
Siedzi na konarze
17:45, Tajga siedzi na obręczy
82 Views
82
Baszka
Odleciała
Piękny Forest olśniewa swym blaskiem 😍
87 Views
87
14:47, Tajga leży w gnieździe😀
101 Views
101
Smokva
wczoraj też leżała długo, ogonem kręciła i nic 😟  może dziś będzie ten dzień - oby
daro40-40@o2.pl
Może coś będzie
Efa
Efa
Trzebież odzywa się sowa - puszczyk ? Słychać w cam2.
174 Views
174
Iwona65
A poproszę następnym razem podanie godziny w takiej sytuacji. No żeby raz dwa w zapisach znaleźć. Z góry dziękuję 🙂
Jak najedzie się na czas dodania komentarza, to pokazuje się dokładna godzina dodania komentarza (20:54). Choć też uważam, że lepiej pisać od razu w komentarzu o jaką godzinę chodzi :)
Iwona65
Szukałam na 2 zapisach w przybliżeniu tej godziny. Nie znalazłam nic
Efa
Efa
22:32:57 dziś cam2
Iwona65
Ha, dzięki, ale już byłam poza peregrinusem tym razem
Tajga na obręczy
147 Views
147
Myślę że kolejny raz nie będzie jajek
119 Views
119
🤔😒
Torest w gnieździe, woła Tajgę
113 Views
113
Piękny Borek na jajkach 
134 Views
134
Tajga na obręczy 😀
129 Views
129
Borek przyleciał na zmianie
117 Views
117
Czy u Was również otworzone pliki z zapisu nie zmieniają koloru ? Bo do tej pory kolor otworzonego był inny i łatwo sprawdzić zapis a teraz jest to bardzo utrudnione i prawdę mówiąc odechciewa się sprawdzać
104 Views
104
elik
u mnie na laptopie są i pozostają niebieskie, ciekawe dlaczego u jednych się kolor zmienia a u innych nie
Inspe
U mnie pliki z zapisu zmieniają kolor z żółtego koloru na zielony. ( przeglądarka Samsung)
Misio779
Też tak mam od 2-3 dni i oczywiście jest to utrudnienie 😵‍💫😬🤨
u mnie na komputerze zmienia kolor na fioletowy
Efa
Efa
W Trzebieży chyba puszczyka słychać ?
108 Views
108
Zniesie czy nie zniesie o to jest pytanie , czy znowu w bambuko zrobi nas wszystkich 😂
120 Views
120
Lili
🤔
Inspe
Pamiętacie co znaleźli  w ciele Leśnej gdy trafiła do AZYLU w Warszawie?   To się leczy jak mawia FF wifi. 
A jakby jej do gniazda podrzucić lekarstwo w postaci nafaszerowanego 🕊? 
No tak, ale wszyscy już wiedzą, że ona jest chora,  nikt nic nie robi dla chorej samicy z leśnego gniazda. Jak długo Leśna nie składała jaj, zanim trafiła poturbowana do Azylu. Też trwało to kilka lat. Na podglądach.
Misio779
Oszukuje jak zwykle 😝
Iwona65
Ja stawiam, że nie. I o bym się myliła
....tak jak pisałaś niżej,  szkoda Foresta ....nawołuje,  zagląda ...eh ..
Baszka
Czekamy na jajko z utęsknieniem
Tajga w leży gnieździe 😀
107 Views
107
Efa
Efa
i ogon podnosi...
More