Display: All
U Wrotki to już chyba koniec jajek w tym roku. Minęło od poprzedniego 73 h. Nie siedzę wprawdzie cały czas i nie obserwuję, zapisów też nie sprawdzam za bardzo, ale odnoszę wrażanie, że siedzą z Czajnikiem już ciągiem na tych jajkach. Już od jakiegoś czasu co wejdę to ktoś na nich siedzi. Jeżeli będzie inaczej to bardzo chętnie się pomylę, ale takie mam wrażenie.
269 Views
269
Lili
🙂😉
Bożka
Zgadza się niza, przerwy są bardzo krótkie.
Inspe
Tak jest siedzą, a jak miała Wrotka tego małolata przyuczyć, jak nie od razu do pieluch😁🤣😂
Inspe
Małolata, znaczy młodego
niza
Eee nie taki matoł, tak się wydawało początkowo, ale chłopak dość szybko ogarnął co i jak. Trafił się nawet pojętny 😁 Edit: przeczytałam najpierw matoła zamiast małolata i dlatego tak napisałam, chyba trzeba sprawić sobie okulary 😉
😆
😄
monikam54
A ile było między 2 a 3 ? Bo też chyba sporo
niza
Były 72 godziny, też dużo, ale teraz mam wrażenie, że już cały czas siedzą.
Wrotka chyba zmęczona po pogoni za Ziuta , przysypia na jajeczkach
259 Views
259
ReniaLaNotte
Ciekawe, czy to faktycznie była Ziuta czy jakaś inna sokolica. Szkoda, że nie udało się odczytać obrączki. Tak czy owak, Wrotka już siedzi na jajach i...kamień z serca spadł.
Wrotka wróciła 14:42
254 Views
254
niza
Och, całe szczęście.
Czajnik w dalszym ciągu na jajkach , od 10:36 gdy Wrocia pognała za intruzem..
288 Views
288
Bożka
Oby nie powtórka z ubiegłego roku ...
niza
Bożka, mam tak samo. Zaraz czarne myśli... Całe szczęście wróciła 😊
IzaEs
wypluj mi to zaraz... 🤮 wróciła i nic złego w tym sezonie się nie wydarzy 😍
IzaEs
Wróci cała i zdrowa bo to nasza dzielna Wrocia 😍🥰
O kurde.... Długo jej nie ma
..no mi też się włączył niepokój ..
niza
Jejku, to samo chciałam napisać, że mogła by już wrócić i ja też się już niepokoję.
Około 10.36 obca samica na podeście. Wrotka momentalnie wyskoczyła z gniazda i poleciał za nią,, Czajnik na podeście obserwował po czym wszedł do budki i zasiadł na jajkach
208 Views
208
Ziuta chyba po regeneracji wróciła. 
No nie da sobie spokoju no :(
Lili
😏
Czajniczek na jajkach a Wrocia na tarasie pije poranną kawkę. To jest facet na medal.
261 Views
261
Zmiana warty nad jajkami. Wrotka wołała Czajnika na zmianę, po parunastu minutach zjawił sie Czajnik i grzeje swoj dobytek.
300 Views
300
Lili
👌🏻😘
niza
Ja tam samo jak Kysza, polubiłam go, w końcu! 😉 Cały czas podchodziłam do niego z dużą rezerwą ale bardzo mnie rozczulił jak próbował na początku zasiadać na jajkach 😁 A teraz to tatuś pełną gębą, a raczej dziobem 😅 I tak właśnie, będą z niego sokoły, jak z kolei pisze Maximus, jak byki 😅😅😅
😂
..szczerze  ?   bardzo polubiłam Cza jnika ...chłopak się stara , angażuje się we wszystko,  a Wrotkę to myślałam,  że tak utuczy  ,  że  ona z budki nie odleci 😂 😁 no cóż,  przez żołądek do serca i Czajnik potraktował to bardzo poważnie.. będzie dobry ,łowny tata  z niego i ....  będą z niego sokoły  😘 jak pisze  czasami Niza  😉
Ja obojętnie raczej podchodziłam do niego, nie wyobrażałam sobie innego sokoła niż Czart :( 
Ale Czajnik odwalił extra robotę. I jest moim ulubieńcem :D No i te oczy bajeczne 🫢😂
😘
Czajnik i Wrotka w budce
336 Views
336
Lili
😉
Misio779
Czajnik to się tatuś pełną gębą zrobił. Wrotka mu gada, a ten spokojnie na jajkach leży i tylko patrzy na nią. Dopiero po 20 minutach pod jej naciskiem wstał i poleciał (7:05) 😃
IzaEs
I teraz śpi sobie słodko na 🥚🥚🥚
IzaEs
Tak 🤩 dopiero teraz tym zachowaniem przekonał mnie do siebie 😇🥰
😆
Ale teraz to już Wrotka śpi na jajkach wtuloną w piórka 🥰
277 Views
277
Ciekawe gdzie czajnik
I czy zdobycz się zmieści do środka 😂
Jacie gacie ile śniegu  😶‍🌫️
249 Views
249
Trzy  🥚🥚🥚same ale za to ładnie je widać 🤩
266 Views
266
IzaEs
Jest juz Ona Kochana 😍🥰
IzaEs
Czy to Czajnik ? 🤔🤣🤣🤣
eevik
Czajniczek 😊🤗
😆
😅
Same od około 16:50
Przyleciał Czajnik, Wrotka wydała dyspozycję i poleciał wykonać zadanie.
221 Views
221
adi
adi
👍🏻👍🏻👍🏻
212 Views
212
👋🏻👋🏼
212 Views
212
Wrociu najmilsza. Dziękujemy za trzecie jajko 💗🥚🍀🥚🍀🥚💗🌹🌷🥀
229 Views
229
❤️❤️❤️😄😃🌷⚘️🥀
🥰🕝👑💐💐💐🍀
Dobrze, że na kracie nie zniosła 🤭 Czajnik nie chciał zejść z jajek
😆
Inspe
Tak, to prawda. Widziałam jak się z nią przekomarzał.
Lili
😍😘
IzaEs
I za 100 w tym sezonie 🤩🙃
niza
Dokładnie tak, setne jajko 😃 Trochę kazała nam czekać na kolejne, ale najważniejsze, że jest 🙂
🥳🥳🥳
More