12:40 Jajeczko samo w dołku. Samiczka długo stała na kracie z drugim złowionym gryzoniem w dziobie i zastanawiała się, gdzie najlepiej go spożyć. Jednocześnie "walczyła" z wichurą. W Strzelcach zaczyna się śnieżyca
Pustułki w Strzelcach Opolskich są przesympatyczne. https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-tinnunculus/30843-pustulki-strzelce-opolskie-2023-24?start=70#311745