Display: All
Myślę, że to jest Pip. 
https://zapodaj.net/plik-pW3wvgrgUy
62 Views
62
Drugie pisklę w Koszalinie wykluło się o 17:36
73 Views
73
Lili
😍
17:40 około jest drugi
59 Views
59
17:35 Wykluło się drugie pisklę!🤩
57 Views
57
Nila karmi maleństwo.
65 Views
65
Może dzisiaj pojawi się drugie pisklę.🥰
https://zapodaj.net/plik-ZtRq3bYfHr
77 Views
77
O 10:03 odpadła cała skorupka , pokazało się młode jak na focie https://zapodaj.net/images/ceefc18dcc443.jpg
72 Views
72
Mamy pierwszego pisklaczka. huuurrra!!!!!!
64 Views
64
Jest pierwszy maluszek 🤍
59 Views
59
06:00 Pisklę ćwierka w jajku🤩
47 Views
47
Hugx2
10:00 Wykluło się pierwsze pisklę!
Nila w tym momencie przypominała mi Ptysia z zeszłego roku.😊
https://zapodaj.net/plik-Z2vQHSEbsv
64 Views
64
W Koszalinie kamera 1 została zresetowana i nie można było obserwować jaj.
48 Views
48
Koszalin już po zmianie, Nila ją zarządziła, Ptyś waruje
66 Views
66
około 20:00 Nila? dziobie zjada skorupkę jajka, czyżby jedno się stłukło?
94 Views
94
Lili
😪
OlaOlszowska
Coś się tracą te jajka w tym roku, Żerań, Kwidzyn, teraz Koszalin ...A i Łódź u Varso.
IzaEs
Może znowu jakieś pestycydy i za miękkie skorupki się robią jak kiedyś 🤔😥😥
Gawi
Tak   i po jajku o 20:11 były jeszcze 3 ile do rana zostanie?   https://zapodaj.net/images/6ce236e06351c.jpg
Hugx2
O mój Boże, jak to się mogło stać?😢
Tak, przed chwilą
Ptyś był bardzo wytrwały, czekał godzinami
72 Views
72
Hugx2
Cóż, odleciał, gdy tylko wysłałem to zdanie.😂
More