Display: All
Zdenka odsłoniła na chwilę jajko, nie widać pipa. Chyba nic już z tego nie będzie...
112 Views
112
W dolinie karmienie😊
114 Views
114
Ciuciek, co tam u Bory i Peruna? Są kolejne pisklęta? 😀
100 Views
100
Lili
😉🙃🤭
Czy nadal możliwe jest wyklucie się czwartego jaja?
93 Views
93
elik
nie sądzę
Wygląda na to, że dziś przy ptasim gnieździe jest zagrożenie, Zdanka wyleciała dwa razy, wróciła kilka minut później, a rano zjadła cztery posiłki:
05:35/06:38/09:40/10:34 (nie jestem pewien, tak się złożyło, że internet nie był wtedy zbyt dobry)
90 Views
90
Kolejne karmienie w dolinie, urocze jak spod tak zmokłej mamy wyszły cudownie suche pisklaczki
157 Views
157
Karmienie w Dolinie
155 Views
155
Dzień dobry.  Kompletnie mokra Zdenka karmi maluchy. Czwartego nie widzę.
143 Views
143
Skąd w gnieździe tyle mrówek i piór?
130 Views
130
Lili
Dziewczyna u nas jest od ok. miesiąca...🤫😏 Atropa... zapraszam na Forum https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/indeks/falco-peregrinus
elik
😂
😁super
Ponieważ wczorajszy posiłek składał się z turkawek, składniki były za duże, a Zdanka gotowała przy stole, zamiast gotować w kuchni i przynosić to na stół.😀
muriel
🤣
małe w Dolinie same ale sprytnie zamaskowane piórami
143 Views
143
Forest ma sjestę, wyleguje się w dołku i wygląda na zadowolonego
153 Views
153
Od jakichś 10 minut młodzi Borkowscy sami. Myślę, że niedługo będzie obiad😁.
144 Views
144
Daszka
A jednak Zdenka wróciła na pusto, wygrzebała dziobem jajko, przyjrzała mu się i zasiadła🙂.
U Bory i Peruna w Żmigrodzie w nocy zaczęło się klucie. Rano na jednym zdjęciu z fotopułapki widać conajmniej jednego.
145 Views
145
Borek przyleciał z dostawą. Rodzinne karmienie się szykuje😊
139 Views
139
Daszka
A jednak nie. Stary przyniósł dokładkę, to Zdenka z resztkami odleciała, więc teraz Borek napycha głodne dzioby😎
Zdenka przyleciała z drugim śniadaniem.
122 Views
122
Misio779
i wyraźnie z tyłu między pierwszym i drugim maluchem od prawej było widać jajo. Jak się poruszyły do posiłku się odkryło.
More