Hej, pytanko o Puławy. Wpiszę to gniazdo do tabelek ale potrzebuję danych: Kto tam jest rezydentami? Kiedy były zniesienia? Kiedy klucia? Z góry dziękuję.
Rezydentami są: Samica urodzona w 2022 roku w Niemczech i samiec bez obrączek. Jeżeli chodzi o daty zniesien to niestety dokładnej daty nie znam, ale 3 pisklaki przyszły na Świat w Wielkanoc ostatnie dzisiaj.
Nooo tak, tak, w sumie to czekam na info właśnie od niego 😉 Chyba, że chce mi odpowiedzieć na priv to zapraszam, nie mam problemu z przyjmowaniem osób do grona tak zwanych znajomych 😉
O tej porze dnia , u Wrotki w budce. - dużo słońca...wcześniej była przodem do kamery odwrócona i widziałam po niej , że nie jest to łatwa sytuacja dla niej , : dziób otwarty i zionie ... taki sam dyskomfort odczuwa teraz Nela , młodsza siostra Wrotki ...jeśli ktoś jeszcze jej nie poznał , to zapraszam do gniazda Warszawa - Żerań.. Partnerem Neli jest Junior, syn znanego chyba wszystkim Franka 💔 to kolejne , fajne gniazdo do podglądania z potomkami legendarnej Iskierki i legendarnego Franka ... ( info jest przeznaczone dla rzeszy nowych FF , którzy lubią takie " smaczki " ) 😊
Piękna jest Twoja znajomość genealogii sokolej. Tylko , żeby nie łączyć Iskierki z Frankiem, bo oni nigdy nie byli parą. Iskierka z Włocławka, a Franek z Warszawy
Co prawda fotka z przed dwóch miesięcy, ale to jest oryginalny Czajnik z kreskami przy oczach 😉 , dlatego tu jest dość prosto odróżnić. Ale już trudniej jest odróżnić Werwę od Rafika w Płocku (no chyba że po obrączce) czy Nilę od Ptysia w Koszalinie https://zapodaj.net/plik-Qi5cqqZlgP
Wrotka jest teraz na noclegu. Jest większa. W dziennym świetle widać że ma beżowy (rudawy) żabot. Czajnik jest mniejszy. Ma biały żabot i charakterystyczne białe kreski przy oczach (eyeliner). Kwestia opatrzenia się. Powodzenia ☺️
Dodatkowo jeśli poczytasz na forum Lublina jakieś posty i obejrzysz do nich filmiki to będziesz wiedziała kto jest kto i szybko się sama opatrzysz z czasem, jak napisała eevik.