Mały pierwszy 😆. Te większe już kawałki łap w całości połykają 😝. Były prognozy parę dni temu, że są dwa samce i dwie samiczki. Ja też tak obstawiam. Te dwa z przodu to samiczki, a mały i ten po lewej Werwy to samce 😆 https://zapodaj.net/plik-phUfrIkl12
Oj tak. Chyba Rafik jej nie powiedział, kiedy przejęła karmienie, że już porządnie podjadły😉. Zwłaszcza jeden (jestem przekonana, że samiczka) grubo przesadził z otwieraniem dzioba, aż na sam koniec uciekł na wszelki wypadek na drugi koniec gniazda😅.